Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 15d. 21:28

Buvusi Seimo pirmininkė L.Graužinienė prezidentei D.Grybauskaitei į „tulpių“ paštą rašė iš egle@lrs.lt

Loreta Graužinienė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Loreta Graužinienė

Buvusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė šeštadienį feisbuke nutarė pasidalinti savo dienoraščio ištrauka. Pasak jos, Vasario 16 dienos proga atėjo laikas patvirtinti „Tulpių pašto“ autentiškumą.

„Trumpa ištrauka iš mano užrašų... – rašo L.Graužinienė. – Prezidentė į LR Seimą atvažiavo gerokai anksčiau, nei visada atvykdavo į renginį. Nėjo įprastu maršrutu, bet pasivedė mane į šalį. Viešųjų ryšių akcijai buvo pasiruošta iš anksto, tačiau Prezidentės nuotaika staigiai pasikeitė, kai aš jai atsakiau, kad viską aš žinau kas čia vyksta“.

Taip savo pasakojimą pradeda ji.

Loretos Graužinienės įrašas feisbuke
Loretos Graužinienės įrašas feisbuke

„Po švenčių atėjo žinia iš Grybauskaitės, kad aš turiu susikurti atskirą el. paštą, kad galėtume tiesiogiai bendrauti. Jos el. pašto adresas buvo tulpės@lrpk.lt. Nustebau, kad adresas prezidento kanceliarijos. Sprendimas buvo toks, kad jei Prezidentė rašo iš Prezidento kanceliarijos serverio negaliu naudoti asmeninio el. pašto. Seimo IT skyriaus specialisto buvo paprašyta sukurti atskirą el. paštą, buvo nutarta jį naudoti tik atskirame telefone, apie tai LR Seime žinojo tik keli žmonės. Ilgai galvojau kaip čia pasivadinti, pasirinkau lietuvišką vardą < egle@lrs.lt> . Taigi nuo to laiko buvau priimta į „tulpių pašto draugiją“, – rašo L.Graužinienė.

Pasak jos, juokingai atrodo, kad Seime sudaryta komisija vadinamojo „tulpių pašto“ autentiškumui patvirtinti niekaip nebaigia darbo, o viešai postringaujama apie tai, kad D.Grybauskaitė nepatvirtino jo autentiškumo.

„Gerbiamieji, įrodymai laukia Jūsų LR Seimo serveriuose, o jei jau spėjo sunaikinti, tai visai juk nesunku specialistams juos atkurti. Net neabejoju, kad „tulpių pašto“ laiškų turinį žino ne tik Eligijus Masiulis, kuris bando tai panaudoti savo gynybai... Kantrybė turi ribas, patys prisiprašėte“, – rašo ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min