Dabar populiaru
15min be reklamos

E.Masiulio ir D.Grybauskaitės laiškai Visos temos

E.Masiulio ir D.Grybauskaitės laiškai Dalia Grybauskaitė ir Eligijus Masiulis

Žiniasklaidoje pasirodžius ištraukoms iš įtariamojo „MG Baltic“ korupcijos byloje liberalo Eligijaus Masiulio ir prezidentės Dalios Grybauskaitės susirašinėjimo elektroniniu paštu 2014–2016 metais, tarp valdininkų kilo itin aštrios diskusijos.

Anot paskelbtų laiškų ištraukų, prezidentė su E.Masiuliu susirašinėjo apie kandidatus į generalinio prokuroro pareigas. D.Grybauskaitė parašė, kad LNK žurnalistas Tomas Dapkus „kalba nesąmones“ apie Evaldą Pašilį ir pasiūlė „perduoti linkėjimus“ televiziją valdančio koncerno „MG Baltic“ vadovui Dariui Mockui, „kad patrauktų savo skaliką“.

Laiške prieš 2016 metų Seimo rinkimus D.Grybauskaitė rašė, kad būsimas premjeras Saulius Skvernelis „jau dabar yra pavojingas populistas, bus tik dideliu pagreičiu blogiau“. Ji paragino E.Masiulį įkalbėti tuomet valdžioje buvusius socialdemokratus, kad S.Skvernelis „neturėtų užimti ministro posto, jei pereina į nekoalicinę partiją.“

Keletą dienų nuo komentarų susilaikiusi Dalia Grybauskaitė, tik vėliau pripažino ieškojusi paramos tarp politikų derindama generalinio prokuroro kandidatūras, taip pat galėjusi aštriai pasisakyti apie žurnalistą, bet atmetė versiją, jog per E.Masiulį prokuroro kandidatūras derino su „MG Baltic“.

Parašykite atsiliepimą apie 15min