Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 19:00

Centro partijos planai bendradarbiauti su A.Juozaičiu bliūkšta

Naglis Puteikis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Arvydas Juozaitis ir Naglis Puteikis

Anksčiau su Arvydo Juozaičio „Lietuva yra čia“ judėjimu planavęs kurti politinę jėgą ir eiti į Seimo rinkimus, Centro partijos lyderis Naglis Puteikis sako susidaręs įspūdį, kad A.Juozaitis pasirinko kitą kelią – vienytis su Seimo frakcija „Lietuvos gerovei“ bei nuo partijos atskilusiais „tvarkiečiais“. Centro partija, anot N.Puteikio, Seimo rinkimuose dalyvaus savarankiškai, nors kvietimas A.Juozaičiui jungtis esą galioja.

„Mūsų kvietimas galioja. Mes jį kvietėm į savo komandą, to kvietimo neatšaukėm“, – penktadienį 15min komentavo N.Puteikis.

Taip jis kalbėjo po to, kai judėjimo „Lietuva yra čia“ įkūrėjas A.Juozaitis ir frakcijos „Lietuvos gerovei“ seniūnas, „tvarkietis“ Vytautas Kamblevičius pristatė planus kurti naują politinį darinį. A.Juozaitis spaudos konferencijos metu teigė prie jo vadovaujamo judėjimo kvietęs jungtis 11 jėgų, 5-ios esą atsišaukė.

„Tas atėjimas frakcijos iš Seimo yra vėlgi tame pačiame kontekste“, – kalbėdamas apie frakciją „Lietuvos gerovei“, nurodė politikas.

Anksčiau, po nesėkmingų prezidento rinkimų, 15min jis teigė prieš 2020 metų Seimo rinkimus pasirengęs kooperuotis su N.Puteikio vadovaujama Centro partija. Tą patvirtino ir N.Puteikis.

„Svarstome įvairius variantus, bet pagrindinis nesikeičia, kad A.Juozaitis pirmu numeriu eina kartu su mumis visais į Seimą 2020 metais“, – teigė jis. Sumanymui, anot N.Puteikio, palaikymą reiškė ir Stanislovo Buškevičiaus vadovaujama partija „Jaunoji Lietuva“ bei Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga (LTRS).

Vertindamas šiandieninę situaciją, N.Puteikės teigė susidaręs įspūdį, kad A.Juozaitis ieško kito kelio.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arvydas Juozaitis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arvydas Juozaitis

„A.Juozaitis ieško kažkokių kitų variantų. Dabar ieško tų variantų su V.Kamblevičiumi. Man atrodo, nei vienas, nei kitas neįvertina tos aplinkybės, kad norint įkurti naują partiją reikalingos nepaprastai didelės ir greitos pastangos, ir labai didelis kiekis žmonių.

Centro partija pakvietė A.Juozaitį būti Centro partijos sąraše 2020 metais. Jis tą pasiūlymą svarstė. Aš į šituos dabartinius įvykius žiūriu kaip į... Na, jis ieško kitų variantų. Aš taip suprantu. Bet mūsų vis tiek buvo geriausias“, – neatlyžo politikas.

Klausiamas, ar partija su kuo nors sieks bendradarbiauti artėjant rinkimams, N.Puteikis pažymėjo, kad Centro partija turi savo kandidatus.

„Jie visiems žinomi, sėkmingai pasirodė – Kristupas Krivickas, Povilas Gylys, Rūta Janutienė. Su šitais žmonėmis ir eisime į rinkimus“, – teigė jis.

Šie trys įvardyti asmenys dalyvavo rugsėjo pradžioje vykusiuose rinkimuose į tris laisvas Seimo narių vietas. K.Krivickas ir R.Janutienė pateko į antrąjį rinkimų turą, bet parlamentaro mandatų neiškovojo.

Kiti Seimo rinkimai vyks 2020-ųjų spalio 11-ąją.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min