Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 20d. 17:25

COVID-19 Molėtų rajone: savivaldybės įstaigų darbuotojai turės dėvėti kaukes, nesibūriuoti

Veido kaukė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Veido kaukė

Dviem Molėtų skyriaus Užimtumo tarnybos darbuotojoms nustačius koronavirusą, nuo trečiadienio Molėtų rajono savivaldybės įmonės ir įstaigos turės imtis specialių priemonių. Taip pirmadienį nusprendė rajono Ekstremalių situacijų komisija.

„Pas mus patvirtinti du nauji atvejai. Buvo pasitarimas, kaip reaguoti į šią situaciją. Po posėdžio Ekstremalių situacijų taryba nusprendė imtis tokių prevencinių priemonių: nuo trečiadienio paprašėme visų savivaldybės įstaigų, įmonių, kad uždarose patalpose būtų privaloma dėvėti kaukes, laikytis atstumų, reguliuoti klientų srautus, pasižiūrėti, kad nebūtų didelių susibūrimo vietų.

Savivaldybės darbas yra pristabdomas, klientus aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius, darbuotojai žmones konsultuos telefonu“, – 15min pirmadienį komentavo rajono vicemerė Vaida Saugūnienė.

Taip pat, pasak jos, dera priminti, jog renginių rajone metu reikia laikytis atstumų, užtikrinti dezinfekavimo priemonių prieinamumą.

Šiuo metu iš viso Molėtų rajone nustatyti keturi COVID-19 atvejai, du iš jų – Užimtumo tarnybos darbuotojams.

„Jie sėdėjo viename kabinete. [...] Buvo nustatyti jų aplinkos žmonės, darbuotojai. Jie dabar saviizoliacijoje. Mes dar laukiame maždaug 20 žmonių testų atsakymų. Manau, kad artimiausiu metu juos gausime ir tada žiūrėsime, kokia situacija bus. Jeigu matysime, kad virusas plinta, imsimės dar kitokių priemonių“, – pasakojo V.Saugūnienė.

Užimtumo tarnybos skyrius Molėtuose dabar, pasak jos, dirba nuotoliniu būdu, skyriaus patalpos buvo dezinfekuotos.

Paskutiniu metu COVID-19 atvejų skaičius Lietuvoje išaugo – per pastarąją parą nustatyti 15 naujų užsikrėtimo atvejų. Apie tai daugiau – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min