TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainių Pavalkį iš posto vertė buvusi Vydo Gedvilo padėjėja

Vydas Gedvilas
Luko Balandžio nuotr. / Vydas Gedvilas
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Švietimo ir mokslo ministro posto Dainių Pavalkį galėjo išversti jo paties patarėja dirbusios, prieš tai buvusios Vydo Gedvilo padėjėjos ir jo, kaip Seimo pirmininko, sekretoriato darbuotojos Irenos Ramelytės parengta pažyma. Tai sekmadienio vakarą pranešė TV3 „Savaitės komentarai“.

Kad I.Ramelytė skaičiuodavo ministro darbus ir apie juos pranešdavo Darbo partijos vadovams, pripažino net partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas.

Tiesa, jis bandė vaizduoti, kad surinkta informacija nebuvusi lemiama sprendžiant dėl ministro atšaukimo.

„Man bandė rodyti tą pažymą, bet aš nenorėjau jos imti, nes nebuvo atnešta į frakciją“, – teigė jis.

Pažymoje buvo surašyta labai nuosekli D.Pavalkio darbo analizė.

V.Uspaskicho teigimu, toje pažymoje buvo surašyta labai nuosekli D.Pavalkio darbo analizė – ką jis darė, ko nepadarė ir kiek jo darbas atitiko Vyriausybės programą. 

Tačiau V.Uspaskichas iš tiesų galėjo kreivai žiūrėti į I.Ramelytės atneštą medžiagą, nes anksčiau ji yra teisme pripažinusi, kad Darbo partija jai algą mokėdavusi grynais.

Žinojo, kad dirba už nugaros

Pats D.Pavalkis pripažįsta įtaręs, kad patarėja I.Ramelytė jam už nugaros galėjo rengti suktą planą.

Ir vienas V.Gedvilo patarėjas buvo įdomus žmogus, ir kita patarėja buvo ta, kuri rinko medžiagą apie ministro darbus ir ją pateikdavo partijos vadovybei savaip interpretuodama, – pripažino D.Pavalkis.

I.Ramelytę, kaip ir viceministrę Genoveitą Krasauskienę ministras atleido iš pareigų iškart po to, kai pats premjerui nunešė atsistatydinimo pareiškimą.

„Ir vienas V.Gedvilo patarėjas buvo įdomus žmogus, ir kita patarėja buvo ta, kuri rinko medžiagą apie ministro darbus ir ją pateikdavo partijos vadovybei savaip interpretuodama taip, kaip su savo mąstymu gali suprasti“, – teigė D.Pavalkis.

Jis pripažino, kad I.Ramelytė jam buvo deleguota iš V.Gedvilo aplinkos.

Anksčiau ji yra dirbusi V.Gedvilo, kaip Seimo nario padėjėja. Paskui, jam tapus Seimo pirmininku, dirbo Seimo pirmininko sekretoriate.

Ši moteris viešai su „Savaitės komentarais“ kalbėti atsisakė.

Kitas D.Pavalkio minėtas V.Gedvilo žmogus greičiausiai buvo dar prieš metus iš Švietimo ir mokslo ministerijos atleistas Andrius Stankevičius.

Pats V.Gedvilas ginasi, kad jis pats ir pasiūlė D.Pavalkį į švietimo ir mokslo ministrus, todėl neturėjęs priežasčių jo išversti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min