Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 30d. 19:17

Dainuoti norintys kauniečiai užplūdo „Chorų karų“ atranką (nuotraukos)

Į atranką susirinko minia kauniečių
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Į atranką susirinko minia kauniečių

Pirmadienio pavakare Kaune, restorane „Miesto sodas“ vykusi atranka į naują TV3 projektą „Chorų karai“ virto tikru chaosu. Dainuoti norintys kauniečiai apgulė Laisvės alėjoje įsikūrusį restoraną.

Supratę, kad nepajėgs per vieną vakarą išklausyti visų pretendentų, komisijos, kuriai vadovauja kompozitorius ir grupės „N.E.O“ lyderis Raigardas Tautkus, nariai nusprendė ją pratęsti kitą dieną.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Į atranką susirinko minia kauniečių
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Kauniečių chorui diriguos R.Tautkus.

„Kas ten vyksta?“ – stebėjosi iš darbo Laisvės alėja žingsniavę kauniečiai, nes prie restorano „Miesto sodas“ prieigų buvo pilna įvairaus amžiaus žmonių. Tik kai kurie tvarkingai rikiavosi į eilę, kiti veržėsi prie „Miesto sodo“ langų, per kuriuos matėsi, kaip savo gabumus ant restorano scenos demonstruoja „laimingieji“ - pirmieji į vidų patekę atrankos dalyviai. Kad į vidų nepatektų per daug nekantrių dainininkų, prie restorano durų budėjo apsaugos darbuotojai.

„Manau, kad aš net į vidų nepateksiu... Gal reikės į kitą miestą važiuoti, Marijampolę. Ten irgi vyks atranka. Gal žinote kada? Manau, kad turėtų būti mažiau žmonių“, – kalbėjo savo eilės į atranką už durų laukęs 22 metų kaunietis Laurynas Jomaras.  Niekada chore nedainavęs vaikinas buvo įsitikinęs, kad yra talentingas, todėl - vertas patekti į tiesioginį televizijos eterį.

Kaunas – antrasis miestas, kuriame surengta atranka į naują projektą. Sekmadienį būriai balsingų ir nelabai lietuvių savo sugebėjimus demonstravo Vilniuje vykusioje atrankoje, kuriai vadovavo dainininkė Irena Starošaitė.

Projektas „Chorų karai“ TV3 kanale debiutuos iš karto po švenčių. Jame su savo miestų chorais , kurie bus sudaryti iš atrankose geriausiai pasirodžiusių įvairaus amžiaus žmonių, pasirodys septyni garsūs Lietuvos atlikėjai, tarp kurių jau minėti I.Starošaitė, R.Tautkus, taip pat Edmundas Seilius ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min