Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Darbiečiai“ į kultūros viceministrus siūlo nuolat į dviprasmiškas situacijas pakliūvantį buvusį Švenčionių merą Vytautą Vigelį

Vytautas Vigelis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vytautas Vigelis
Šaltinis: BNS/15min.lt
0
A A

Valdančiajai koalicijai priklausanti Darbo partija į kultūros viceministrus vietoj lygių galimybių kontroliere paskirtos Agnetos Lobačevskytės teiks buvusio Švenčionių mero 55 metų Vytauto Vigelio kandidatūrą.

Toks sprendimas priimtas šeštadienį Telšių rajone, Varniuose, vykusiame Darbo partijos tarybos posėdyje, BNS patvirtino Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

Ketvirtadienį A.Lobačevskytė davė priesaiką kaip lygių galimybių kontrolierė ir Kultūros ministerijoje nebedirba.

Kultūros viceministrų pareigas dar eina Romas Jarockis ir Patricija Poderytė.

Supainioji viešuosius ir privačius interesus

Priminsime, kad VTEK buvo paskelbusi išvadą, kad tuometinis Švenčionių rajono meras V.Vigelis bei tos pačios savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Juozas Urbanavičius supainiojo viešuosius ir privačius interesus neblaivūs vykdami į Paryžių už ne savo pinigus.

Anksčiau VTEK jau yra įvertinusi, kad V.Vigelis, J.Urbanavičius bei Savivaldybės valdomos bendrovės „Švenčionių švara“ direktorius Kazimieras Džiaukštas toje pačioje kelionėje į Paryžių pasielgė neetiškai, kai būdami neblaivūs sukėlė konfliktą Lenkijos oro uoste.

Nuolat atsiduria dviprasmiškose situacijose

V.Vygelis nuolat pakliūva į dviprasmiškas situacijas. Švenčionių rajono savivaldybės opozicija tuometinį merą ne kartą kaltino darbe buvusį neblaivų, net sukėlusį muštynes.

Kartą supainiojus viešuosius ir privačius interesus V.Vigelį pripažino ir teismas. Tuomet jis nenusišalino balsuodamas tarybos posėdyje dėl sprendimo, susijusio su jo žmonos pareigomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min