Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbo partija gali siūlyti Giedrių Drukteinį į kultūros ministro postą. Žemės ūkio ministru siūlomas Virgilijus Jukna

Giedrius Drukteinis
Mariaus Žičiaus nuotr. / Giedrius Drukteinis
Šaltinis: 15min
0
A A

Žurnalistas, rašytojas, viešųjų ryšių žinovas ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis trečiadienį lankėsi Seime, Darbo partijos frakcijoje. Ten susitiko su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskichu. Apie ką vyrai kalbėjo, G.Drukteinis nedetalizuoja. Vakare paaiškėjo, kad Darbo partija į žemės ūkio ministro pastą gali siūlyti Darbo partija siūlys Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorių Virgilijų Jukną.

G.Drukteinis 15min.lt patvirtino trečiadienį sulaukęs Darbo partijos siūlymo eiti kultūros ministro pareigas. Kas pakvietė pokalbio, G.Drukteinis nepasakė.

Giedrius Drukteinis, pastaruoju metu išgarsėjęs TV laidoje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ stilizuotais pasisakymais apie šokėjų stilių ir eteryje demonstravęs įmantrias aprangos etiketo gudrybes (pavyzdžiui, vyriškų kojinių laikiklius) sutiko būti kandidatu į kultūros ministro postą.

...pirminis sutikimas išsakytas...

„Dabar man reikia susirikiuoti mintis. Vyksta pokalbiai. Todėl nelabai ką daugiau galiu sakyti. Savo ruožtu iš mano pusės pirminis sutikimas išsakytas“, – sakė G.Drukteinis.

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienį prasitarė, kad asmeniškai nepažįsta pretendento į kultūros ministrus.

„Su premjeru susitikę nebuvome“, – lakoniškai nutęsė G.Drukteinis, laukiantis, kaip toliau vystysis įvykiai.

Darbo partija į Vyriausybę iš viso turi deleguoti keturis ministrus – socialinės apsaugos, švietimo ir mokslo, kultūros ir žemės ūkio. Socialinės apsaugos ir darbo ministre siūloma Loreta Graužinienė, švietimo ir mokslo – Virginija Baltraitienė.

Neoficialiais duomenimis, Darbo partija į žemės ūkio ministrus pasiūlė korporacijos „Matininkai“ prezidentą Kęstutį Kristinaitį.

K.Kristinaitis 15min.lt teigė galintis pasakyti tik tiek, kad jokio pažado niekam nedavė. „Nesu davęs jokio sutikimo kažkuo būti, taip kad nežinau“, – tvirtino jis.

Paklaustas, ar į jį kas nors kreipėsi su pasiūlymu tapti ministru, K.Kristinaitis sakė, kad tai – tik detalės. „Sutikimo nesu davęs, o kas ten daugiau – ką čia kalbėti“, – pridūrė jis.

K.Kristinaitis R.Pakso vyriausybėje 2000–2001 metais dirbo žemės ūkio ministru.

Papildyta BNS informacija 19.30 val. Darbo partija siūlys Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorių, DP kaimo reikalų komiteto pirmininką Virgilijų Jukną į žemės ūkio ministro pareigas.

V.Jukna trečiadienio vakarą BNS sakė negalintis patvirtinti, kad paskirtajam premjerui Algirdui Butkevičiui Darbo partija pateikė būtent jo kandidatūrą į žemės ūkio ministro postą. Tačiau jis sakė, kad ministru tapti sutiktų.

„Galvoju, kompetencijos užtektų, kadangi visą savo veiklą vykdau ta kryptimi nuo pat Veterinarijos akademijos baigimo“, – įsitikinęs LSMU dėstytojas, taip pat vadovaujantis Gyvulių mėsinių savybių ir mėsos kokybės vertinimo laboratorijai.

Jis tikino pastarosiomis dienomis su partijos vadovybe apie galimybės eiti ministro pareigas nekalbėjęs.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min