Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbuotojus atleidžia, bet automobilį priglaus

V.Milėnas darbo reikalais važinės vienu iš savivaldybės limuzino klasės automobilių
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Milėnas darbo reikalais važinės vienu iš savivaldybės limuzino klasės automobilių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinės savivaldybėje pamėkliškos nuotaikos – netrukus bus atleista apie 300 darbuotojų. Kol miesto vadovai svarsto kam nukirsdinti galvas, administracijos direktorius sės į asmeninį tarnybinį automobilį, kurio pradėjęs eiti pareigas buvo atsisakęs.

Administracijos direktoriui Vytautui Milėnui tereikia pasirašyti automobilio „Volkswagen Passat“ priėmimo ir perdavimo aktą ir asmeninis automobilis jam bus paskirtas.

Miesto meras Vilius Navickas ir keturi jo pavaduotojai naudojasi vienu budinčiu automobiliu, vežančiu miesto tarnautojos tik ten, kur reikia. Tikrai nebus taip, kad važinėsiu ne savo daiktu, kur nereikia. Manau tarnybinis automobilis yra normalus ir savaime suprantamas dalykas, – kalbėjo V.Milėnas.

„Merui ir vicemerams yra numatytas automobilis. Jei vieno tuo metu nepakanka, siunčiame daugiau mašinų, tačiau asmeniškai skirtų transporto priemonių nė vienas neturi“, – 15min.lt pasakojo savivaldybės Transporto poskyrio vedėjas Rolandas Krikščiukas.

Po reorganizacijos daugelis savivaldybės klerkams skirtų automobilių buvo išdalyti seniūnijoms, dalis atiteko miesto policijai, o kitais dalijasi miesto tarnautojai, dažniau važinėjantys po įvairius objektus.

V.Milėnas pripažįsta, kad jo darbas daugiau sėdimas ir reikalų pakanka pačioje savivaldybėje, tačiau tikina, jog automobilis jam priklauso ir nevertėtų „daryti skandalo iš nieko“.

„Administracijos direktoriui priklauso automobilis. Ateidamas į postą jo atsisakiau, visur važinėjau sava mašina, tačiau dabar neleidžiama gauti kompensacijų už degalus, todėl reikia tarnybinio automobilio“, – tikino V.Milėnas.

Pasak jo, automobiliais važinėja ir savivaldybės departamentų vadovai, kiti tarnautojai, todėl ir administracijos direktoriui reikia valdiškos mašinos.

„Į darbą atvažiuosiu savo automobiliu, o jei darbo reikalais reikės kažkur važiuoti, naudosiuosi tarnybiniu transportu. Tikrai nebus taip, kad važinėsiu ne savo daiktu, kur nereikia. Manau, tarnybinis automobilis yra normalus ir savaime suprantamas dalykas“, – kalbėjo V.Milėnas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min