Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 24d. 14:36

Daugiau nei pusė apklausoje dalyvavusių sostinės gyventojų Lukiškių paplūdimį įvertino teigiamai

Lukiškių aikštės paplūdimys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Lukiškių aikštės paplūdimys

Sostinės gyventojų apklausa parodė, kad dauguma – 57 proc. – apklaustųjų teigia, kad yra patenkinti arba tikrai patenkinti Lukiškių aikštės paplūdimiu, skelbia Vilniaus miesto savivaldybė. „Tai dar kartą patvirtino, kad šis sprendimas buvo reikalingas vilniečiams“, – apklausos duomenis komentavo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Ketvirtadalis apklaustų vilniečių šios idėjos nepalaikė, o 18 proc. neturėjo nuomonės.

Apklausos duomenimis, labiausiai Lukiškių paplūdimiu džiaugėsi Naujamiesčio, Antakalnio, Žvėryno ir Šnipiškių gyventojai. Skeptiškiausiai paplūdimį vertino Naujininkuose ir Lazdynuose gyvenantys vilniečiai.

„Tai dar kartą patvirtino, kad šis sprendimas buvo reikalingas vilniečiams, kurių judėjimas dėl karantino buvo suvaržytas, atostogų galimybės apribotos. Ir toliau stengsimės kūrybiškais sprendimais palaikyti vilniečių teigiamas emocijas“, – miesto meras.

Vilniaus miesto savivaldybės vizualinė medžiaga/Apklausos rezultatai
Vilniaus miesto savivaldybės vizualinė medžiaga/Apklausos rezultatai

Paplūdimys Lukiškių aikštėje sukurtas birželio pabaigoje kaip atsakas į karantino apribotas atostogas užsienyje – tokiu būdu Vilnius vienai vasarai tapo kurortiniu miestu su paplūdimiu pačiame miesto centre. Vasaros savaitgaliais Vilnius taip pat virsdavo vis kitomis užsienio valstybėmis, viliodamas jų kultūra, maistu ir renginiais.

1660 kv. m ploto paplūdimiui supilti panaudota 300 kubinių metrų smėlio.

Reprezentatyvią vilniečių nuomonės apklausą savivaldybės užsakymu atliko UAB „Jarinta“. Tyrimas vyko nuo 2020 m. rugpjūčio 17 d. iki rugsėjo 3 d., jo metu buvo apklausti 1003 respondentai visame mieste.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min