Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglučių puošyba – į studentų rankas (nuotraukos)

KTU Elektronikos ir vadybos fakulteto studentų atstovybės narys Kornelijus Juodis.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / KTU Elektronikos ir vadybos fakulteto studentų atstovybės narys Kornelijus Juodis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šiemet dvi šventines miesto egles patikėta puošti studentams – Kauno technologijos universiteto (KTU) Ekonomikos ir vadybos fakultete bei Vytauto Didžiojo universitete (VDU) besimokantiems jaunuoliams.

VDU auklėtiniai savo fantaziją galės išlieti puošdami Vienybės aikštės eglę. O KTU patikėta šventiškai „aprengti“ Laisvės alėjos ir S.Daukanto gatvės sankirtoje esančiame fontane įrengiamą žaliaskarę.

Abi jos bus oficialiai įžiebtos gruodžio 4-ąją, tačiau pasiruošimo darbai intensyviai vyksta jau dabar. Vakar KTU studentai, dėstytojai ir kiti universiteto bendruomenės atstovai žaislus savo eglutei kūrė kartu su Vilkijos vaikų namų auklėtiniais.

Nusprendę šiemet puošti vieną iš miesto eglių, į kūrybines žaislų gaminimo dirbtuves atsivežėme ir 22 globos įstaigos auklėtinius. Taip miestui šilumą ir gėrį atnešime ne tik mes, bet ir jie. Sakė K.Juodis.

„Su šiais vaikų namais mūsų fakultetas nuolat bendradarbiauja: lankome vaikus, vežamės juos į renginius. Todėl nusprendę šiemet puošti vieną iš miesto eglių, į kūrybines žaislų gaminimo dirbtuves atsivežėme ir 22 globos įstaigos auklėtinius. Taip miestui šilumą ir gėrį atnešime ne tik mes, bet ir jie“, – sakė KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Studentų atstovybės narys Kornelijus Juodis.

KTU studentai eglę puoš dviejų rūšių žaislai: maždaug 150 baltų „burbulų“, kuriuos vakar vaikai ir studentai gamino, bei apie 100 mėlynų kristalų „rutuliukų“.

„Balti rutuliai bus su lemputėmis, nes savivaldybė jų mums skyrė apie 1 kilometrą, jos eglę susies su čia pat esančiu mūsų fakultetu. Apatinės eglės šakos bus papuoštos mėlynų kristalų, pagamintų iš vario sulfato, žaislais. Tačiau kadangi jie neatsparūs lietui ir šlapiam sniegui, „įmausime“ juos į apsauginį sluoksnį“, – sakė K.Juodis.

Sidabrinė maždaug 12 metrų eglė vadinamajame Laisvės alėjos fontane bus pastatyta lapkričio 24 dieną, o puošti ketinama pradėti kitą savaitę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min