Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Energingą pilotą Dalių Liekį pakirto netikėta mirtis

Dalių Liekį pakirto stiprus ir netikėtas insultas.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Dalių Liekį pakirto stiprus ir netikėtas insultas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio vakare staiga mirė Kauno „Alfa“ pilotų klubo vadovas Dalius Liekis. Šiemet rugpjūtį 45-ąjį gimtadienį turėjusio sutikti kauniečio mirtis sukrėtė jo artimuosius ir kolegas, nes D.Liekis anksčiau nėra skundęsis rimtais sveikatos sutrikimais.

Priešingai – jo energija dažnai atrodydavo neišsenkanti. D.Liekis buvo aktyvus aviacinio turizmo ir ultralengvųjų lėktuvų propaguotojas. Jis yra išugdęs ne vieną pilotą, organizavo ir užsiėmimus moksleiviams.

2009 metais D.Liekis kartu su kolegomis įgyvendino seną svajonę – pakartojo 1989 metų trijų tautų laisvės siekimą sutvirtinusią akciją – skrido virš kelių, kuriuose prieš beveik 20 metų rankomis susikabinę stovėjo lietuviai, latviai ir estai.

Jo galvoje nuolat virė ir kitos idėjos: norėdamas populiarinti ultralengvuosius lėktuvus, pilotas per aviacijos šventes dažnai skraidindavo ir paprastus mirtinguosius. Jo iniciatyva buvo rengiamos ir pilotų varžybos: prieš keletą metų Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome, įsikūrusiame Aleksote, ultralengvųjų orlaivių pilotai varžėsi dėl A.Liekio vardo pereinamosios taurės.

„Tėtį pakirto stiprus insultas. Jis buvo kaip iš giedro dangaus ir staigus – gydytojai nieko nebegalėjo padaryti“, – sakė a.a. D.Liekio sūnus Lukas, taip pat sekantis tėvo pėdomis – pilotuojantis ultralengvąjį orlaivį.

Atsisveikinti su D.Liekiu bus galima nuo rytojaus, trečiadienio. Artimųjų teigimu, jis bus pašarvotas Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje, V.Krėvės pr. 95A. Lankymas galimas nuo 14 val.

Ketvirtadienį, 10 val., šioje bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios. Laidotuvės numatytos 12 val. Amžinojo poilsio aviatorius atguls Karmėlavos kapinėse, šeimos kape.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min