Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Etikos komisijos posėdį praleidęs L.Karalius aiškino, kad vaikai jam svarbiau (nuotraukos)

L.Karalius susitikime su moksleiviais
15min.lt/ Ginos Kubiliūtės nuotr. / L.Karalius susitikime su moksleiviais
Šaltinis: 15min
0
A A

Parlamentaras Linas Karalius, susitikimą su etikos sargais antradienį iškeitęs į paskaitą Klaipėdos moksleiviams, teigė, kad vaikai jam svarbiau už jo elgesio ataskaitą Seime.

15min.lt/ Ginos Kubiliūtės nuotr. /L.Karalius susitikime su moksleiviais
15min.lt/ Ginos Kubiliūtės nuotr. /L.Karalius susitikime su moksleiviais

Antradienį L.Karalius vėl nepasirodė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) posėdyje ir pateikė paaiškinimą,  kad išvažiavo į Klaipėdą skaityti paskaitos apie narkotikų žalą. Antradienį į posėdį susirinkusiems etikos sargams buvo išdalytas oficialus L.Karaliaus raštas, kuriame jis aiškina negalįs atvykti pas komisiją, mat susitinka su rinkėjais ir skaito paskaitą „Alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų daroma žala žmogaus organizmui“ Maksimo Gorkio pagrindinėje mokykloje Klaipėdoje.

Klaipėdos M.Gorkio mokyklos auklėtiniams L.Karalius braižė alkoholio formulę bei pasakojo apie kvaišalų žalą. Šioje paskaitoje apsilankiusiai naujienų portalo 15min.lt žurnalistei L.Karalius tvirtino, kad pirmadienį jo padėjėja buvo informuota apie būsimą posėdį, tačiau politikas jau buvo uostamiestyje ir suplanavęs antradienio susitikimą su moksleiviais. L.Karalius teigė apie tai informavęs komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną ir paprašęs, kad posėdis būtų nukeltas. Jis nė nemėgino neigti, kad paskaita vaikams jam yra svarbesnė nei ataskaita Seime.

„Galima sakyti, kad vaikai man yra svarbiau už komisijos posėdį. Jau penkerius metus dirbu alkoholizmo ir narkomanijos prevencijos srityje. Įdirbis yra. Vaikai į mane žiūri kaip į žmogų iš televizijos, todėl labiau klauso apie kvaišalų žalą. Ką jiems pasakoja tėvai ar mokytojai – pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina“, – tikino L.Karalius. Anot jo, patys tėvai kreipėsi į jį, nes nerimauja ir nori apsaugoti vaikus nuo plintančios narkomanijos uostamiestyje.

Tuo tarpu M.Gorkio mokyklos direktorė Irina Narkevičienė teigė net nesudvejojusi priimti L.Karalių į savo mokyklą ir sakė, jog darbą Seime į pasivažinėjimą po Azijos šalis iškeitęs parlamentaras nėra blogas autoritetas mokiniams. „Jis pats kreipėsi į mus. Nemanau, kad jis yra blogas autoritetas vaikams. Prevencijos srityje jis dirba ne pirmus metus ir turi ką moksleiviams pasakyti“, – teigė mokyklos vadovė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min