Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės muzikos dieną Kaune su muzika varžėsi motociklai

Šventės akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šventės akimirkos
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šeštadienį Kaune šurmuliavusiai tradicinei Gatvės muzikos dienai koją bandė pakišti ne tik žvarbus ir lietingas oras. Dalį muzikantų išgąsdino savo sezoną pradėję baikeriai.

Vidurdienį prasidėję Gatvės muzikos dienos renginiai pirmiausia įsuko Senamiestį. Būtent čia šiemet nuspręsta įkurti akustinę zoną, kurioje grojantiems muzikantams nereikėjo papildomo įgarsinimo. Į šią zoną patekusieji grojo akustinėmis ir klasikinėmis gitaromis, smuikais, saksofonais, akordeonais ir kitais gyvais instrumentais. Tiesa, teritorijoje nuo Vilniaus gatvės iki J.Naugardo turėjusių groti muzikantų nebuvo daug. Nuo lietaus pavieniai muzikantai slėpėsi po savo, lauko kavinių skėčiais ar namų stogais.

Akustinė zona buvo pirmasis pabandymas. Šiemet jis nebuvo itin sėkmingas ir dėl oro, ir dėl baikerių, sakė Gatvės muzikos dienos Kaune rengėjai

Organizatoriai sakė iš ryto sulaukę daugybės skambučių iš prasto oro išsigandusių muzikantų. „Klausė, kaip bus su laidais, ką daryti, jei lietus vis dėlto nepraeitų. Laimei, po pietų nebelijo ir prastai prasidėjusi Gatvės muzikos diena įsibėgėjo taip, kaip dar niekada nebuvo: tiek žmonių mieste niekas nebuvo matęs. Sulaukėme labai gerų atsiliepimų ir iš dalyvių, ir iš miestiečių, net miesto valdžios“, – džiaugėsi Gatvės muzikos dienos koordinatorė Kaune Dovilė Butnoriūtė.

Išgąsdino baikeriai

Greta prasto oro jiems teko ir kitas išbandymas: vidurdienį jų melodijas trumpam nustelbė į Vilniaus gatvę įvažiavusių motociklų griausmas. Šimtai baikerių ir sportinių motociklų šeimininkai pirmąja stotele pasirinko Senamiestyje esančią Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, kur už visus motociklininkus buvo aukojamos Šv. Mišios. Prieš jas Vilniaus gatvėje išsirikiavo apie 500 įvairiausių motociklų – „čoperių“, „britvų“, triračių ir keturračių.

Apie tai, kad baikerių desantas užtvindys Senamiestį Gatvės muzikos dienos rengėjai nežinojo. Baikeriai savo sezono atidarymo programos nederino ir su policija.

„Gerai, kad viskas įvyko ryte ir baikeriai Senamiestyje neužsibuvo. Be to, pagrindiniai koncertai vis tiek vyko Laisvės alėjoje“, – sakė D.Butnoriūtė.

Pasibaigus Mišioms motociklininkų kolona pravažiavo Laisvės alėja ir išvyko linksmintis į tradicinę švenčių vietą – netoli Kauno marių esantį restoraną „Svarstyklės“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min