Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 17, 11:02

Gimnazijoje Kauno rajone kilo incidentas – nuo pareigų nušalinta mokytoja

Kauno rajone, Akademijoje, veikianti VDU Ugnės Karvelis gimnazija sulaukė policijos dėmesio – pranešta apie incidentą, kilusį su viena mokytoja. Redakcija sulaukė mokinių tėvų laiškų, kuriuose teigiama, kad pedagogė pamokos metu „ėmė siautėti“. Negana to, medikų pagalbos neva prireikė ir vienai mokinei. Gimnazijos direktorius informavo, kad mokytoja nušalinta nuo pareigų, vyksta tyrimas.
Ugnės Karvelis gimnazija
Ugnės Karvelis gimnazija / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Į redakciją besikreipęs Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ugnės Karvelis gimnazijos mokinio tėvas papasakojo, kad šioje švietimo įstaigoje kovo 16 dieną kilo skandalas – mokytoja pradėjo mėtyti inventorių, sužeidė mokinį, į vietą buvo atvykusi policija ir medikai.

„Incidentas buvo vakar, bet šiandien ta pati mokytoja kaip niekur nieko grįžo į darbą ir toliau kelia scenas. Užsidarius kabinete, saugo policija. Ši mokytoja jau anksčiau buvo sukėlusi incidentų, šitas – viršūnė“, – teigė viešai prisistatyti nepanoręs mokinio tėvas.

Anot jo, pedagogė turi sveikatos problemų, bet gimnazijos direktorius toliau leido jai dirbti.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Ugnės Karvelis gimnazija
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Ugnės Karvelis gimnazija

Kalba ne apie vieną incidentą

Netrukus redakciją pasiekė ir dar vienas laiškas, kuriame taip pat minimas incidentas su mokytoja, jog ši „pamokos metu pradėjo siautėti“.

„Mokyklos administracija klasių tėvams, kuriems ši mokytoja dėsto, išsiuntė laiškus su informacija, kad mokytoja nušalinta dėl tyrimo“, – informavo skaitytoja.

Pasak jos, tai buvo ne vienintelis incidentas, kovo 16 dieną kilęs šioje gimnazijoje. Skaitytojos teigimu, trečiadienį mokykloje pasirodė galimai apsvaigusi mokinė. Policija neva ją lydėjo iki greitosios pagalbos automobilio, mokinė bandė bėgti. Šis incidentas, anot skaitytojos, užfiksuotas vaizdo įraše, kuriuo mokiniai dalijasi feisbuko grupėje.

„Kovo 17 dieną prie mokyklos vėl policijos ir greitosios ekipažai atvyko. Ar saugu mokiniams mokykloje?“ – teiravosi skaitytoja.

Mokytoja nušalinta

VDU Ugnės Karvelis gimnazijos direktorius Rolandas Kučiauskas 15min informavo, kad gimnazijos mokytojos atžvilgiu, siekiant objektyviai išsiaiškinti ir ištirti visas aplinkybes dėl jos galimai padaryto darbo pareigų pažeidimo, vykdomas vidinis tyrimas.

„Šio tyrimo metu mokytoja yra nušalinta nuo darbo pareigų. Informuoju, kad nė vienas gimnazijos mokinys, nei darbuotojas nenukentėjo“, – patikino direktorius.

Dėl mokykloje pasirodžiusios galimai apsvaigusios mokinės R.Kučiauskas tikino informacijos neturintis.

„Jūsų turimą informaciją paneigiu“, – 15min atsakė jis.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Ugnės Karvelis gimnazijos sporto aikštynas
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Ugnės Karvelis gimnazijos sporto aikštynas

Policija vyko dukart

Kaip 15min informavo Kauno apskrities policija, kovo 16 dieną apie 09.10 valandą sulaukta pranešimo, kad Kauno rajono Akademijos miestelyje, Mokyklos gatvėje, pablogėjus moters sveikatai, medikams reikalinga policijos pareigūnų pagalba.

„Moteris buvo pristatyta į gydymo įstaigą, duomenų, kad būtų sužaloti aplinkiniai, gauta nebuvo“, – 15min teigė Kauno apskrities policija.

Kovo 17 dieną apie 8.20 valandą gautas dar vienas pranešimas tuo pačiu adresu dėl galimai pablogėjusios sveikatos.

Nuvykus pareigūnams, niekas pretenzijų neturėjo, pareigūnų pagalbos neprireikė.

Dėl šių įvykių policija nepradėjo jokių tyrimų.

Pasiteiravus, ar buvo fiksuotas įvykis su galimai apsvaigusia mokine, kurią pareigūnai neva vedė iki greitosios pagalbos automobilio, Kauno apskrities policijos atstovė atsakė, kad apie tokį įvykį policijos pareigūnai neturi informacijos.

Papildyta 12.48 val. 15min gavus socialiniuose tinkluose plintantį vaizdo įrašą, su juo buvo supažindinti ir pareigūnai. Policijos turimais duomenimis, jame užfiksuota ne mokinė, o ta pati moteris, dėl kurios sveikatos pablogėjimo ir buvo kviesti policijos pareigūnai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min