Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienio šventėje Kaune – vaikiškų vežimėlių slalomas

Karčiuotojo avino jaunikliai
Lietuvos zoologijos sodo nuotr. / Zoologijos sode apsilankiusios šeimos galės apžiūrėti čia gyvenančių gyvūnų šeimynas. Nuotraukoje - karčiuotojo avino jaunikliai
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šiemet 72-ąjį gimtadienį švenčiantis Lietuvos zoologijos sodas kviečia į šventę - sekmadienį jame vyks šeimoms skirtas renginys.

Pasak zoologijos sodo atstovės Rasos Jautakienės, renginys skirtas ne tik solidžiam sodo jubiliejui paminėti – šventė atlieka ir socialinę misiją. „Norime vienyti, skatinti žmones mylėti, gerbti savo šeimos narius, skirti daugiau laiko šeimos nariams, vaikus auklėti atsakingai, sugebėti juos šviesti ir diegti kultūros principus. O tai prasideda nuo labai paprastų dalykų: šeimos buvimo kartu“, – sakė sodo atstovė.

Linksmybės truks visą dieną

Vežimėlių slalomo dalyviai varžysis ne tik dėl greičiausios transporto priemonės, bet ir originaliausiai papuoštos vardo

Šventėje tėvams ir vaikams koncertuos jų bendraamžiai iš kolektyvų „Lašeliukai“, „Šilinukai“, „Ratilėlis“, grupė „Biplan“. Šokių pasirodymus šventei parengė šokių studijų „Megusta“ ir „Re_D“ auklėtiniai. Drąsiausi galės pasimokyti žongliruoti ugnimi – šio užsiėmimo pagrindų mokys „Ugnies valdovų“ nariai. Viduramžiškas pramogas pristatys ir Taktinių Treniruočių Centras.

Azartiški zoologijos sodo lankytojai turės progos save išbandyti neįprastose varžybose – vaikiškų vežimėlių slalome. Tiesa, tam bus būtina turėti nuosavą keturratę priemonę – vežimėlį. Organizatoriai žada, kad komandos, suburtos iš šeimos narių, galės naudotis savo gamybos ar „patiuninguotais“ tikrais vaikiškais vežimėliais.

Tie, kuriems šventės šurmulio bus per daug, galės tiesiog apžiūrėti gyvūnus, tarp kurių – nemažai jauniklių. Tai – kupranugaris, lama, 9 vietnamietiški paršiukai, Kamerūno ožiukai, karčiuotasis avinukas, juodagalvis kapucinas, rudieji lapiukai ir kiti šį sezoną zoologijos sodo gyventojų atsivesti mažyliai.

Pradžia – su 40 eksponatų

Kaune Lietuvos zoologijos sodas atidarytas 1938 metais liepos 1 dieną. Tuo metu jame buvo tik 40 eksponatų. Visi jie buvo paties profesoriaus Tado Ivanausko atvežti bei kitų zoologijos sodų jam padovanoti gyvūnai. Dabar zoologijos sode gyvena 6 klasių gyvūnai: vabzdžiai, žuvys, varliagyviai, ropliai, paukščiai, žinduoliai, iš viso apie 250 rūšių ir virš 2000 gyvūnų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min