Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 22d. 07:56

Greitoji vaiką paliko speige

Greitoji pagalba
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Greitoji pagalba

Greitosios medicinos pagalbos automobilis iš įvykio vietos į ligoninę išgabeno tik sužeistą moterį. Medikų automobilyje neliko vietos šešiamečiui ir jo tetai.

Sekmadienį apie 14 val. šiaulietė 35 metų Jolanta G. automobiliu „Nissan Almera“ į Kelmę vežė šešerių metų sūnėną Augustą M. Pravažiavusi Bubius, moteris pamatė priešais atvažiuojantį automobilį „Opel Astra“, kurio vairuotojai, kaip ji pastebėjo, sunkiai sekėsi suvaldyti mašiną apsnigtame kelyje. Priartėjęs „Opelis“ staiga apsisuko ant kelio ir trenkėsi į „Nissan“. Po smūgio „Opelis“ atsidūrė šalikelėje, o „Nissan“ sudaužytu priekiu liko stovėti ant kelio.

Bijodama sprogimo, Jolanta G. skubiai ištempė sūnėną iš sudaužyto automobilio. Avarijos vietoje sustojo pro šalį važiavusi mašina, iš Šiaulių buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Medikai nustatė, kad „Opel“ vairuotojai lūžo dubens kaulai, ji buvo išvežta į Šiaulių ligoninę.

„Patikrinę mano šešiametį sūnų ir jo tetą medikai sunkių sužeidimų nenustatė – seseriai sutrenkta krūtinė, o sūnui – pasmakrė ir praskeltos lūpos, – LŽ pasakojo į įvykio vietą iš Kelmės atskubėjusi Giedrė M. – Tačiau po avarijos ilgiau nei pusvalandį jis praleido speige ant kelio. Atvykusi į nelaimės vietą radau Augustą be perstojo drebantį iš šalčio.“

Šešiamečio mama pasakojo, kad kaip tik tuo metu pro šalį iš Kelmės važiavo kita giminaitė. Pamačiusi, kas įvyko, ji prašė medikų kartu su nukentėjusia „Opel“ vairuotoja išvežti į Šiaulius ir sušalusį vaiką. Tačiau moteris išgirdo, kad vietos greitosios pagalbos automobilyje nėra, esą medikai turi sunkesnių ligonių.

Nusivilkusi kailinius, teta susupo sušalusį vaiką ir šildė jį automobilyje, kol iš Kelmės atvykusi berniuko mama Giedrė M. nugabeno sūnų tiesiai į Kelmės ligoninę. Ten jis gydomas jau antrą parą.

Ištyrus Augustą rentgeno aparatu kaulų lūžių nerasta, tačiau manoma, kad šešiamečiui gali būti sutrenktos smegenys ir jis patyrė smarkų stresą. Be to, bijoma komplikacijų, nes tik prieš savaitę gripu persirgęs berniukas labai sušalo. Itin nuogąstaujama ir dėl neįprasto vaiką apėmusio mieguistumo.

Pirminiais duomenimis, dėl įvykio kalta 23 metų šiaulietė, vairavusi „Opel“ automobilį. Spėjama, kad ji važiavo nesaugiu greičiu, todėl nesuvaldė mašinos ir ši išlėkė į priešpriešinio eismo juostą.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

00:20
01:04
01:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min