Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 06:29

Gresiant tiesioginiam valdymui Kalvarijos taryba spręs dėl administracijos vadovo skyrimo

Gresiant tiesioginio valdymo įvedimui Kalvarijos savivaldybėje jos taryba ketvirtadienį spręs, ar administracijos direktoriumi skirti dabartinį laikinąjį vadovą Gintarą Bujauską.
Kalvarija
Kalvarija / Gintaro Kandroto / kalvarija.lt nuotr.

Jo kandidatūrą praėjusią savaitę pateikė meras „valstietis“ Vincas Plikaitis.

Jis BNS šią savaitę teigė, kad G.Bujauskas yra vienintelis kandidatas, dėl kurio pavyko rasti kompromisą su naujai susiformavusia valdančiąja dauguma.

G.Bujauskas šiuo metu yra Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas civilinei saugai ir mobilizacijai ir laikinai vadovauja administracijai.

V.Plikaitis tarybos daugumai buvo pateikęs keletą kitų kandidatų į administracijos vadovus pavardžių, tačiau jos nebuvo patvirtintos ir neteiktos svarstyti posėdyje.

Tiesioginio valdymo grėsmė savivaldybei kilo, kai vasario 17 dieną taryba iš pareigų atleido administracijos direktorių Kęstą Spūdį.

Įstatymas numato, kad tiesioginis valdymas savivaldybėje gali būti įvedamas administracijos direktoriaus nepaskyrus per du mėnesius. Toks režimas įvedamas Vyriausybės teikimu, Seimui priėmus atitinkamą nutarimą.

Klausimą dėl tiesioginio valdymo Kalvarijoje Seimas jau yra pradėjęs svarstyti, tačiau vietos tarybai paskyrus administracijos direktorių, tiesioginio valdymo grėsmės Kalvarijoje nebeliktų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min