Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Humoro klubas“ – vėl Kaune

Kaune prieš pora savaičių viešėję „Humoro klubo“ nariai neslepia, jog ši viešnagė iš esmės pakeitė jų pasaulėžiūrą.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kaune prieš pora savaičių viešėję „Humoro klubo“ nariai neslepia, jog ši viešnagė iš esmės pakeitė jų pasaulėžiūrą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Prieš dvi savaites Kaune viešėję „Humoro klubo“ tąsyk sėkmingai grįžo į sostinę, o dabar ir vėl atkeliauja juokinti kauniečių.

Pirmuoju turo po Lietuvą miestu pasirinkę Kauną, „Humoro klubo“ nariai neslepia, kad viešnagė kadaise Danieliaus Dolskio išmindžikuotame mieste iš esmės pakeitė jų pasaulėžiūrą. „Įsitikinom savo kailiu, kad ir Kaune žmonės juokiasi ne tik iš nuo kalno nuridentos močiutės, tačiau ir iš kur kas tauresnių dalykų – Vilniaus lenkų, Kauno „Žalgirio“ ar Nemuno“, – sakė daugiausia tą vakarą kauniečių aimanų sulaukęs „Humoro klubo“ narys Justas, kuris šį kartą dėl po pasirodymo Klaipėdoje patirtų sužalojimų ant scenos neužlips.

Šį kartą „Nautilus“ įvyksiančiame „Humoro klube“ Roką Žilinską pakeis ne mažiau charizmatiška, Dainos Bilevičiūtės šlaunies dydžio asmenybė Mantas Petruškevičius. Šis, anksčiau gėles pakavęs, dabar tiesiog jas gaunantis stilistas davė žodį atvykti į Kauną ir negrasinti teismu bent dvi valandas iki ir po renginio.

„Stand-up Comedy“ žanro Lietuvoje pradininkai „Nautilus“ pasirodys su programa, kurioje vietos nepristigs net tokio dydžio žvaigždėms kaip Virgis Stakėnas ar Vitalija Katunskytė. Renginyje pasirodys visi, kurie tuo metu nesibylinės teisme su Nijole Pareigyte dėl garbės ir orumo įžeidimo.

Nepraustaburniais chamais su dviem aukštojo mokslo diplomais tituluojami „Humoro klubo“ nariai į Kauną atvyksta ketvirtadienį. Pasirodymo pradžia laisvalaikio namuose „Nautilus“ (Savanorių pr. 124) – 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min