Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į krantą sugrąžintas „robinzonas“ nuo pagalbos atsisakė

Gelbėtojų valtis Neryje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Į krantą vyrą pargabeno gelbėtojai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Robinzonas – taip ugniagesiai ir greitosios medicinos pagalbos gydytojai spėjo pakrikštyti 46-erių kaunietį, kurį gruodžio 1-ąją iš Nemuno salos valtimi parplukdė Kauno ugniagesiai gelbėtojai.

Juos iškvietė praeiviai, išgirdo, kad Nemuno saloje, netoli Kauno hidroelektrinės (HES), kažkas šaukiasi pagalbos. Atvykę gelbėtojai nuo kranto pastebėjo saloje šaukiantį ir rankomis mojuojantį vyrą. Nuplaukę į salą jie sušalusį vyrą įsodino į valtį ir parplukdė. Nelaimėlis gelbėtojams iš karto pasisakė, kad turi II grupės invalidumą, šiuo metu jam 46-eri. Tačiau paklausus, kaip jis atsidūrė saloje ir kiek laiko joje išbuvo, kol sulaukė pagalbos, „robinzonas“ nesugebėjo paaiškinti.

Ugniagesiai įtaria, kad vyras greičiausiai yra benamis ir, kol buvo pakankamai šilta, nuolat gyveno vienoje iš dviejų Nemune, netoli HES, esančių salų. Spėjama, kad iki savo „namų“ saloje jis atbrisdavo, kada vanduo būdavo seklus. Taip pat ir grįždavo į krantą.

Medikai vadina stebuklu tai, jog tokiomis oro sąlygomis neaišku kiek laiko saloje praleidęs vyras nepatyrė rimtų sveikatos problemų. Tačiau vos spėjęs atsidurti greitosios medicinos pagalbos medikų rankose, vyras pasiprašė paleidžiamas. Į jokią gydymo įstaigą jis nenorėjo vykti, aiškino, kad jaučiasi gerai. Pasirašęs visus reikiamus dokumentus, kuriuose nurodė, jog savo noru pageidauja nevykti į ligoninę, keistuolis paprašė, kad jį nuvežtų prie „Carito“.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min