Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 5d. 10:59

Į seksualinių mažumų eitynes besiruošiantis V.Šustauskas prognozuoja masines riaušes

Šustauko žygis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / V.Šustaukas planuoja naują žygį – ruošiasi į seksualinių mažumų eitynes Vilniuje.

Buvęs Kauno meras, Seimo narys ir taksistas Vytautas Šustauskas neatskleidžia, kaip ruošiasi šeštadienį Vilniuje planuojamoms seksualinių mažumų eitynėms, tačiau neslepia, kad į sostinę važiuos ne vienas.

Ubagų karaliumi vadintas kaunietis, kalbėdamas apie šias eitynes, buvo įsitikinęs, kad jos virs masinėmis riaušėmis.

„Aš sakiau ir sakau visiems: generaliniam prokurorui, policininkams, kurie mane dabar atakuoja skambučiais. Jei norite kraujo – bus. Tokioms eitynėms dabar ne laikas. Juk žmonės įaudrinti, ką tik palaidojo Kedį. Reikia, kad nuo tokių įvykių praeitų nors kažkiek laiko, nes dabar, kai gėjų eitynes remia tik kokie 4 proc. žmonių, viskas gali baigtis tik vienaip – riaušėmis“, – įsitikinęs V.Šustauskas.

Kaunietis pasakojo, kad vos pasklidus kalboms, jog jis ruošiasi į Vilniuje vyksiančias eitynes, sulaukė policijos ir prokuratūros pareigūnų skambučių. „Jie norėjo mane įtikinti atsisakyti bet kokių sumanymų. Bet aš ne toks, kad mane prašymais, kalbomis, grasinimais ar baudomis įbaugintų. Per savo gyvenimą esu sumokėjęs 12 tūkst. litų baudų. Dar dirbant meru, būnant Seimo nariu nuo algos nuskaičiuodavo pinigų, kad jas atiduočiau. Tačiau aš toks žmogus – savo principų neišsižadu“, – nevengdamas keiksmažodžių emocingai kalbėjo V.Šustauskas.

Nenorėdamas, kad jo sumanymus sužinotų policija ir pastotų kelią pakeliui į Vilnių, kaunietis šįkart nepasakoja jokių detalių.

„Važiuosime autobusu. Trūksta man dar pinigų jam, bet bus. Daugiau nieko nesakysiu. Tam ruošiamės jau kelias savaites. Viską darome slaptai, kad kokiose Grigiškėse policija nesustabdytų ir nepriverstų grįžti į Kauną“, – kalbėjo buvęs Kauno meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min