Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 9d. 08:01

I.Šimonytė pristatė komandą, su kuria eis į rinkimus: o kada tai padarys kiti kandidatai?

Ingrida Šimonytė pristatė savo komandą Prezidento rinkimuose
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Ingrida Šimonytė pristatė savo komandą Prezidento rinkimuose

Antradienį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos kandidatė į prezidentus, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė pristatė savo rinkimų komandą. Šia proga portalas 15min domėjosi, kada savo komandas pristatyti ketina kiti kandidatai. Paaiškėjo, kad daugelis jų nežada ilgai delsti.

Apie I.Šimonytės rinkimų komandą daugiau skaityti galite čia.

G.Nausėdos komandoje dėliojami paskutiniai štrichai

Šiuo metu kandidatų į prezidentus reitinguose pirmaujančio nepartinio kandidato ekonomisto Gitano Nausėdos komanda bus pristatyta sausio viduryje, 15min sakė G.Nausėdos rinkimų štabo komunikacijai vadovaujantis Aistis Zabarauskas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gitanas Nausėda
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gitanas Nausėda

„Komandą mes pristatysime. (...) Tai padarysime maždaug per savaitę ar dešimt dienų. Dabar jau paskutiniai štrichai dėliojami, ir galėsime pranešti žinią“, – sakė A.Zabarauskas.

Pasak jo, sprendimas, ar komanda bus pristatyta atskiru renginiu, ar tiesiog išplatinant informacinį pranešimą, dar nepriimtas.

A.Zabarausko teigimu, klausimų dėl G.Nausėdos komandos sudėties nebėra daug, beliko išspręsti „techninius momentus“.

P.Auštrevičius komandą pristatys sausį

Liberalų sąjūdžio iškeltas kandidatas į prezidentus, europarlamentaras Petras Auštrevičius 15min taip pat teigė savo komandą pristatysiantis sausį, antroje mėnesio pusėje.

„Sausio mėnesį planuoju tą padaryti. Viskas bus vieša ir akivaizdu. Antroje pusėje, sausio antroje pusėje“, – 15min sakė P.Auštrevičius.

N.Puteikis rūpinasi savivaldos rinkimais

Savo komandą pristatyti ketina ir Centro partijos kandidatas į prezidentus, Seimo narys Naglis Puteikis. Tačiau jis 15min teigė tai padarysiantis „ne anksčiau kaip po mėnesio“.

Pasak N.Puteikio, šiuo metu didžiausias jo dėmesys tenka savivaldos rinkimams. Seimo narys priminė, kad Centro partija negauna Valstybinės rinkimų komisijos (VRK) dotacijos, ir teigė, kad dirbti keliais frontais trūksta žmogiškųjų resursų.

Grįžti prie komandos pristatymo klausimo N.Puteikis žaidėjo, „kai tik susitvarkysime su savivaldos rinkimais“.

A.Juozaitis komandą pristatys vasario pradžioje

Nepartinis kandidatas į prezidentus, rašytojas ir dramaturgas Arvydas Juozaitis 15min teigė, kad savo komandą pristatys beveik po mėnesio – vasario 2 dieną.

Tai kandidatas sakė ketinantis padaryti per sueigą. Kokią, kandidatas nepatikslino, tačiau tikriausiai mintyje turėta A.Juozaičiui remti suburto rinkimo sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga.

A.Maldeikienė atskiro komandos pristatymo nedarys

Nepriklausoma kandidatė į prezidentus, Seimo narė ekonomistė Aušra Maldeikienė 15min teigė atskirai savo komandos pristatyti neketinanti, nes tai jau padarė praėjusią vasarą – birželio 25 d., savo rinkimų programos pristatymo metu.

„Tikrai dabar neketinu šito daryti. Tiesiog tai padariau labai seniai“, – sakė A.Maldeikienė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Aušra Maldeikienė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Aušra Maldeikienė

Pasak Seimo narės, asmenys, kurie jos komandoje buvo tada, joje yra ir dabar.

„Aš nesu žmogus, kuris keičia savo nuomonę labai dažnai“, – sakė A.Maldeikienė.

V.Mazuronis komandą pristatys, kai ateis laikas

Nepriklausomas kandidatas į prezidentus, europarlamentaras Valentinas Mazuronis 15min sakė, kad komandą pristatyti dar anksti.

„Aš tikrai tai padarysiu, kada ateis laikas. O kol kas manau, kad dar anksti. (...) Mes dirbam, mes vykdom rinkimų kampaniją, pristatinėjame savo pažiūras, turime savo rinkimų planą. Kada jame bus nuspręsta pristatyti komandą, tada tai bus padaryta“, – sakė V.Mazuronis.

V.Mazuronis teigė manantis, kad rinkimuose svarbiausia yra pats kandidatas, jo idėjos, vizija.

„O tie kurie yra silpni kandidatai, jie bando save pasiramstyti įvairiais autoritetais. Aš jiems linkiu sėkmės, bet mano rinkimų taktika kitokia“, – sakė V.Mazuronis.

Komentarai: 25

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min