Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 8d. 11:24 , Atnaujinta: 2019 sausio 8d. 11:33

Ingridos Šimonytės štabui vadovauja buvęs „Verslios Lietuvos“ vadovas Paulius Lukauskas

Ingrida Šimonytė pristatė savo komandą Prezidento rinkimuose
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Ingrida Šimonytė pristatė savo komandą Prezidento rinkimuose

Į prezidento postą konservatorių partijos keliama parlamentarė Ingrida Šimonytė rinkimų štabo vadovu pasirinko buvusį „Verslios Lietuvos“ vadovą Paulių Lukauską, kuris pastaruoju metu dirbo versle. Jos komandoje taip pat dirba ilgametė „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė, o komunikacija patikėta ilgametei reklamos agentūros „TBWA Vilnius“ vadovei Agnei Dulskienei.

„Tai yra žmonės, su kuriais mane sieja kartais pažintis, bendras darbas praeityje, bet absoliučiai visais atvejais vertybės“, – antradienį pristatydama savo komandą kalbėjo I.Šimonytė.

P.Lukauskas antradienį žurnalistams sakė pastaruoju metu dirbęs derybų konsultantu, jis yra buvęs visuomeninės organizacijos „Global Lithuanian Leaders“ valdybos narys.

„Dalykai, kurie šiandien vyksta Lietuvoje, mano galva, neapibūdinami žodžiu normalu. Darbo etikos standartai versle, kurį aš pažįstu, ir visuomeniniame, politiniame gyvenime, manau, pradeda radikaliai skirtis. To nebematyti, manau, yra nebeįmanoma. Tokios vertybės ir savybės kaip pagarba, šiuolaikiškumas, supratimas, susikalbėjimas, pasitikėjimas vieni kitais, tampa dalykais, kurių mes nebesitikime iš savo valdžios“, – savo apsisprendimą paaiškino jis.

I.Šimonytės komandoje politikos klausimus kuruoja Giedrė Balčytytė, už komunikaciją atsakinga Agnė Dulskienė, pastaruosius devynerius metus vadovavusi reklamos agentūrai „TBWA Vilnius“. Taip pat kandidatės komandoje dirba buvusi ilgametė „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Lėšų pritraukimu štabe rūpinasi Karina Dajoraitė-Dirvonskienė, anksčiau dirbusi „Small Planet Airlines“.

Komandoje taip pat dirba IT specialistas Julius Gregorauskas, kūrybininkas Laurynas Kaminskas, I.Šimonytės iždininkė – Gabrielė Stankūnaitė, renginių koordinavimu užsiima Laura Juozaitytė.

I.Šimonytė antradienį kalbėjo nedarysianti brangios rinkimų kampanijos. Jos rinkimų sąskaitoje šiuo metu yra 4,7 tūkst. eurų.

„Aš esu partijos iškelta kandidatė, bet mano pirmi aukotojai nėra partijos žmonės, tai yra žmonės, kurie tiesiog tiki manimi kaip kandidate ir tiesiog paskyrė savo išteklius“, – kalbėjo ji.

Gruodžio 1–9 dienomis, „Vilmorus“ atliktos apklausos duomenimis, už G.Nausėdą balsuotų 23,6 proc. rinkėjų, už konservatorių iškeltą I.Šimonytę – 19,8 proc. rinkėjų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min