Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybinėje ligonių kasoje – tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba (papildyta 15.03 val.)

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir turto iššvaistymo, penktadienį apklausė Valstybinės ligonių kasos direktorių Algį Sasnauską ir UAB „Gelsauga“ darbuotoją R.J.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas pareigūnams gavus duomenų, kad Valstybinės ligonių kasos direktorius Algis Sasnauskas galimai piktnaudžiavo tarnyba organizuojant ir vykdant viešąjį intelektualinės saugos paslaugų pirkimą.

Atlikus kratas ir reikalingų dokumentų poėmius, Valstybinės ligonių kasos vadovui įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamos veikos, numatytos Baudžiamajame kodekse, padarymo.

Bendrovės „Gelsauga“ darbuotojui R.J. taip pat įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Atliekamą ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Papildyta 15.03 val.: Ketvirtadienį STT agentai sulaikė sveikatos apsaugos viceministrą Artūrą Skiką. Jis įtariamas paėmęs 20 tūkst. litų kyšį.

Kaip teigia gerai informuoti 15min.lt šaltiniai teisėsaugos institucijose, A.Skiko byla ir tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba Valstybinėje ligonių kasoje – tai du tarpusavyje nesusiję tyrimai.

„Yra dvi atskiros bylos. Tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba Valstybinėje ligonių kasoje kurį laiką vyko tyliai, nesireklamuojant. Bylos kol kas nesiejamos“, – teigia šaltiniai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min