Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugpjūčio 9d. 14:25 , Atnaujinta: 2015 rugpjūčio 9d. 20:46

Ilga kelionė namo: eilės prie kelto iš Smiltynės, spūstys autostradoje nepasiekus Kryžkalnio

Kamštis autostradoje prieš Kryžkalnį
15min.lt skaitytojo Nikolajaus R. nuotr. / Kamštis autostradoje prieš Kryžkalnį

Karšta savaitė baigėsi ir sekmadienį, kai saulė pajūryje jau nebuvo tokia kepinanti, daugybė poilsiautojų patraukė namo. Prie keltų iš Smiltynės spūstys formavosi jau nuo vidurdienio, o po 19 valandos dideli automobilių srautai strigo kamščiuose ir autostradoje.

Sekmadienis pajūryje išaušo kiek apniukęs ir jau ne toks karštas, kokios buvo kelios dienos prieš tai. Palangoje nors ir nelijo, tačiau saulė irgi nespigino. Tad nemaža dalis poilsiautojų iš kurorto pajudėjo anksčiau, nelaukdami vakaro. Bet apie 15 valandą jokių spūsčių išvažiuojant iš Palangos dar nebuvo.

Tik vakarop, po 19 valandos, 15min.lt skaitytojai puolė siųsti savo nuotraukas iš spūsčių kelyje Klaipėda-Kaunas. Jos pradeda formuotis nuo Klaipėdos nutolus vos 75 km, net nepasiekus Kryžkalnio.

Poilsiautojai Kuršių nerijoje tuos malonumus pajuto jau nuo ryto.

Kaip 15min.lt truputį po 14 valandos informavo „Smiltynės perkėlos“ dispečerinėje, sekmadienį visi trys keltai be jokių pertraukų ir nesilaikydami grafiko pradėjo kursuoti nuo 10 val. O srautas iš Smiltynės itin išaugo po vidurdienio. „Šiuo metu automobilių tikrai yra, matome kitame krante, kad stovi jau ant kalno, žmonės jau pajudėjo iš Kuršių nerijos Klaipėdos link“, – sakė dispečerė.

Jos teigimu, orai gana permainingi, tai išlenda saulė, tai vėl užplaukia debesys, bet tai esą greičiausia ne vienintelė priežastis, kodėl žmonės jau pajudėjo iš Neringos ir Smiltynės – sekmadienis, bijodami spūsčių ir taip baiminamasi įstrigti, jeigu lauksi vakaro.

„Smiltynės perkėlos“ interneto svetainėje kabo įspėjimas: „Atšilus orams Naujojoje perkėloje didžiausi automobilių srautai nuo 11.00 iki 15.00 val. iš Klaipėdos ir nuo 17.00 iki 20.00 val. iš Smiltynės pusės. Esant galimybei prašome planuoti savo kelionės laiką.“

15min.lt skaitytojo Pauliaus R. nuotr./Eilė prie Smiltynės perkėlos
15min.lt skaitytojo Pauliaus R. nuotr./Eilė prie Smiltynės perkėlos

„Smiltynės perkėlos“ keltai visą šią savaitę turėjo daug darbo. Jau pirmadienį apie pietus pradėjo formuotis pirmosios spūstys, tad visi trys keltai, keliantys automobilius, kursavo nuolat, nesilaikydami jokio grafiko. Laukti vasarotojams teko po pusvalandį ir ilgiau.

Penktadienį situacija buvo dar įtemptesnė. Keltai jau nuo ankstaus penktadienio ryto sukosi nesilaikydami jokio grafiko, tačiau eilės buvo išties netrumpos, poilsiautojai laukė ir po valandą bei ilgiau. Per dieną perkeliama apie 4 tūkst. automobilių.

20.59 val. eismasinfo.lt interneto svetainėje paskelbta: Nebėra transporto priemonių spūsties magistralinio kelio A1 Vilnius˜–Kaunas–Klaipėda 193-203 km (Kauno kryptimi). Bet prie keltos iš Smiltynės pusės laukiančiųjų eilė vis dar nesenka.

15min.lt skaitytojo nuotr./„Gudruolis“ kamštyje autostradoje
15min.lt skaitytojo nuotr./„Gudruolis“ kamštyje autostradoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min