Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilgojo savaitgalio kodas: Nepriklausomybės gimtadienis

Inga Jankauskaitė
Gedimino Žilinsko nuotrauka / Inga Jankauskaitė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sveiki, sulaukę dar vieno ilgojo savaitgalio. Žinau, kad dauguma ketina laisvadienius išnaudoti nors mažai išvykai – lankysime tėvus, draugus, o gal ir kaimyninių šalių miestus. Tačiau juk ne aš viena lieku Kaune? Likimo broliams ir sesėms siūlau renginių planą, padėsiantį nenuobodžiauti.

Neįprastas vakaras klube

Naktinėtojams gerai pažįstamas klubas „Exit“ rytoj bus neįprastai jaukus. Kovo 11-osios vakarą veiks tik mažoji klubo salė, kurioje ir įsikurs tradicinis vakarėlis „Exit Legends“. Senus gerus laikus scenoje prisimins trys DJ'ai – Ignas, Kastis Torrau ir Donatello.

Kur – „Exit“, 22 val., kiek – 19 Lt.

Tarptautinė fiesta

Ar gali klube, kuris įsikūręs Kovo 11-osios gatvėje, kovo 11-ąją vykti kitoks nei šiai dienai skirtas renginys? Naktinio klubo „Embassy“ darbuotojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kviečia paminėti tarptautiniame vakarėlyje „Viva Lithuania in Embassy“. Renginyje dalyvaus pagal ERASMUS mainų programą į Kauną studijuoti atvykę įvairių šalių studentai, jau spėję pramokti ne tik lietuviškų mandagumo frazių, bet ir pamėgti vietinį alų. Jis šventine proga bus parduodamas už ypatingą kainą.

Kur – „Embassy“, 22.30 val., kiek – 8–10 Lt.

Romansų vakaras

Žinau, kad nuo Valentino dienos nepraėjo nė mėnuo, o nuo kovo 8-osios – vos kelios dienos. Bet nieko negaliu sau padaryti – pasiilgau romantikos, todėl šeštadienį tikriausiai praleisiu ne kur kitur, bet romansų vakare. Laisvalaikio namuose „Nautilus“ tikro jausmo išsiilgusius šio žanro gerbėjus sveikins aktorė Inga Jankauskaitė, kartu su gitaristu Aurelijumi Globiu parengusi rusų romansus. Kad pamėgtum juos, nebūtina mokėti rusų kalbą – muzika ir plaukiantis ilgesys puikiausiai atskleidžia dainų esmę.

Kur – „Nautilus“, 19 val., kiek – 20–30 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min