Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 15d. 19:59

Jauniesiems vilniečiams – nemokamos šokių pamokos

Jauniesiems vilniečiams – nemokamos šokių pamokos
Organizatorių nuotr. / Jauniesiems vilniečiams – nemokamos šokių pamokos

Akciją „Šokantis Vilnius“ pradėjęs klubas „Šokiai.lt“ vėl kviečia vilniečius į nemokamas šokių pamokas. Šį kartą klubas orientuojasi į vaikus ir paauglius, kuriuos balandžio 20-29 dienomis vyksiančios akcijos „Street dance pertrauka“ metu mokys gatvės stiliaus šokių.

„Organizuodami nemokamas šokių pamokas vilniečiams siekiame paskatinti žmones atrasti mėgiamą užsiėmimą. Tai ypač aktualu vaikams bei paaugliams, kurie bręsta ir ieško vis naujų saviraiškos būdų, todėl norime suteikti jiems galimybę pasimokyti šiuo metu itin populiarių gatvės šokių judesių“, – sako klubo „Šokiai.lt“ direktorė Jelena Aleksandravičienė.

Pasak organizatorių, vadinamieji gatvės šokiai skiriasi nuo kitų šokių tuo, kad jaunuoliai juos gali atlikti už šokių studijos ribų – klubuose, mokyklos koridoriuose, kiemuose ir visur, kur tik galima išgirsti hip-hop ar R&B stilių muziką. Tokie šiuolaikiški jaunimo šokiai skatina kūrybiškumą, nes daugelis judesių junginių priklauso tik nuo šokėjo fantazijos.

Anot J.Aleksandravičienės, street dance pamokos suteiks progą paaugliams išmokti stilingų judesių, kuriuos jie paprastai stebi muzikiniuose vaizdo klipuose, ir padės atsipalaiduoti bei išlieti energiją. Be to, lankančius šokių pamokas organizatoriai pasiruošę paskatinti ir vertingais prizais. Tie, kurie į pamokas atsives daugiausia draugų arba visą klasę, laimės kelialapius į stovyklą ar drabužių parduotuvių dovanų čekius. Draugiškiausios klasės turės galimybę gauti nuolaidų tolimesnėms šokių pamokoms.

Tai jau trečioji „Šokiai.lt“ vilniečiams dovanojama visuotinė šokių akcija. Pirmosios nemokamos šokių pamokos vyko prieš trejus metus, o šių metų vasarį vėl atgaivintas „Šokantis Vilnius“ susilaukė ypač didelio miestiečių dėmesio. Organizatoriai tikisi, kad šie renginys ateityje taps viena iš kultūrinių miesto tradicijų.

Street dance pamokos, į kurias kviečiami moksleiviai nuo ketvirtos iki dvyliktos klasės, vyks balandžio 20-29 dienomis klube „Šokiai.lt“ Vilniuje, J. Basanavičiaus g. 7.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min