Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimo organizacijos leidosi į naujų narių paieškas (nuotraukos)

Skautai košei paruošė dvidešimt kilogramų grikių.
Aurelijos Kripaitės nuotr. / Skautai košei paruošė dvidešimt kilogramų grikių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kultūrų komunikacijų centro kiemas skendėjo jaunimo balsuose.

Per dvidešimt uostamiesčio jaunimo organizacijų surengė prisistatymą visuomenei ir kartu verbavo naujus narius. Organizacijų nariai bendravo su praeiviais, pasakojo apie savo veiklą.

Šiuo metu mieste veikia keliasdešimt įvairių organizacijų, jas lanko keli šimtai jaunųjų klaipėdiečių. Tiesa, pastebima, kad apie jų veiklą žinoma ne viskas, dažnai vadovaujamasi stereotipais. „Galvoja, ai, kas tie skautai, ką jie ten veikia, miega palapinėse, valgo tik košę", - pastebėjo Lietuvos jūrų skautijos tarybos pirmininkas Žydrūnas Mozūraitis. Svarbiausia, anot jo, ką gali pasiūlyti skautai - turiningas laisvalaikis, smagios stovyklos, neįkainojama gyvenimiška patirtis. Skaičiuojama, kad Klaipėdoje šią organizaciją lanko apie pusantro šimto žmonių. Vyriausiam uostamiesčio skautui - apie 80.

Prisistatydami visuomenei skautai išvirė du didelius puodus košės. Šventei paruošę šimtą šaukštelių, netrukus skautai pritrūko indų ir bėgo jų nupirkti. „Tai gal iš tiesų ši košė nėra tokia neskani, kaip kai kurie, nepabuvę su skautais, galvoja. Beje, mes dar netokių skanumynų galime pagaminti, net pyragą gebame ant laužo iškepti“, - pasakojo jaunosios skautės.

Anot vieno iš renginio organizatorių Michailo Denisenko, Kultūrų komunikacijų centro kiemas - tinkamiausia vieta tokiam renginiui. „Organizacijų nereikėjo įkalbinėti, jos pačios tam ruošėsi labai atsakingai. Parengė prisistatymus, stendus", - sakė pašnekovas. Jis pastebi, kad vis didėja susidomėjimas studentiškomis organizacijomis. Moksleiviai smalsauja, koks gyvenimas jų laukia aukštosiose mokyklose.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min