Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 17d. 10:48

Kaip „ratukuose“ patekti pas šeimos gydytoją Šiauliuose – mįslė: žada naują pandusą

Ligoninėje Atvirumo galia
Vida Press nuotr. / Ligoninėje

​​​​​​​15min sulaukė nusiskundimų, kad Kairių seniūnijoje (Šiauliai) fizinę negalią turintys žmonės negali pakliūti pas medikus, mat pandusas tinka nebent sveikam žmogui. Vis dėlto žadama įrengti naują pandusą, kuris nesudarys kliūčių ir atitiks visus šiuolaikinės statybos reikalavimus.

„Kairiuose (Šiauliai) neįmanoma įeiti pas medikus – nei turėklų ant laiptų, o pandusas toks tik dėl pliuso, tik sveikam užlipti“, – piktinosi moteris.

Žada naują pandusą

Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Vilma Plaušinaitienė pranešė, kad Kairių šeimos gydytojo kabinetas yra Šiaulių rajono savivaldybės, Kairių seniūnijos pastato patalpose.

„Prie įėjimo į pastatą esantis pandusas yra įrengtas seniūnijos. Susisiekus su Kairių seniūnijos seniūnu buvome informuoti, kad šių metų pirmą pusmetį pagal jau įgyvendinamą projektą bus įrengtas naujas pandusas“, – teigė V.Plaušinaitienė. Anot jos, jis atitiks visus šiuolaikinės statybos reikalavimus ir bus pritaikytas žmonėms su negalia.

Pastebėjote nepritaikytą vietą judėjimo negalią turintiems žmonėms? Praneškite apie jas, el. paštu atvirumogalia@15min.lt siųsdami nuotraukas ar vaizdo įrašą 15min.lt. Portale netrukus startuos projektas, kurio autoriai susisieks su tokios vietos savininku(-e) ir informuos apie problemą, pasiteiraus apie priežastis ir paklaus, kokių sprendimų bus imtasi. Po kiek laiko bus dar kartą susisiekta ir pasiteirauta, ar problema iš tiesų išspręsta. Skatinkime pokyčius kartu!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min