Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 20d. 17:28

Kandidatų į Europos parlamentą debatai MRU: stebėkite tiesiogiai portale 15min

Europos sąjunga
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Europos sąjunga

Gegužės 21 dieną, nuo 16 val. vyks kandidatų į Europos parlamentą debatų transliacija iš Mykolo Romerio universiteto. Debatų dalyviai diskutuos apie Europos Sąjungos finansų ateitį, Europos Sąjungos saugumo iššūkius, Europos Sąjungos aplinkosaugos viziją.

„Eurobarometro“ apklausos rezultatai rodo, kad ES piliečių palankumas ES atžvilgiu stiprėja, o 48 proc. ES piliečių pažymėjo maną, kad jų nuomonė ES yra svarbi. Lietuviai tebėra labai palankūs Europos Sąjungai ir savo šalies narystei joje, tačiau abejonių kelia, ar į Europos parlamentą išrinkti atstovai tinkamai atstovauja šalies interesus? Europos parlamento narių aktyvumo reitingas rodo, kad pagal aktyvumą tarp visų Europos parlamento narių tik 4 iš 11 Lietuvos atstovų patenka į TOP 500 (iš 751).

Debatuose dalyvaus: Petras Auštrevičius (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Rasa Budbergytė (Lietuvos socialdemokratų partija), Algis Čaplikas (Lietuvos laisvės sąjunga), Paulius Kunčinas (Skaitmeninis demokratinis judėjimas „Lemiamas šuolis“), Aušra Maldeikienė (Visuomeninis rinkimų komitetas „Aušros Maldeikienės traukinys“), Valentinas Mazuronis (Darbo partija), Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Artūras Paulauskas (Visuomeninis rinkimų komitetas „Stipri Lietuva vieningoje Europoje“).

Debatus rengia MRU Debatų klubas. Debatų pabaigoje Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė apžvelgs kandidatų išsakytas mintis ir pateiks ekspertinį debatų vertinimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:29
03:24
00:51

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min