TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Karmėlavos kapinėse palaidota žiauriai nužudyta „TV pagalbos“ žurnalistė V.Stankutė-Butkienė

Viltės Stankutės-Butkienės laidotuvės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Viltės Stankutės-Butkienės laidotuvės
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune artimieji ir draugai atsisveikino su savaitgalį žiauriai nužudyta laidos „TV pagalbos“ žurnaliste Vilte Stankute-Butkiene. Amžinojo poilsio jauna moteris atgulė Karmėlavos kapinėse šeimos kape.

Kapinėse susirinko patys artimiausi – šeimos nariai. Keliasdešimt žmonių stebėjo, kaip į kapavietę nuleidžiama urna su žuvusiosios pelenais (V.Stankutė-Butkienė buvo kremuota). Skaudžią netektį artimieji išgyveno viduje – kapinėse vykusios laidotuvės skendėjo rimtyje ir susikaupime. 

Jauna moteris palaidota laikantis krikščioniškos tradicijos – į paskutinę kelionę ją palydėjo kunigas. Senas šeimos kapas skendėjo baltose gėlėse. 

14.40 val. iš Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio laidojimo namų į Karmėlavos kapines pajudėjo laidotuvių procesija. Automobilių koloną lydi policija – tik taip galima užtikrinti, kad keliasdešimt mašinų, kuriomis į Karmėlavą važiuoja žuvusiosios artimieji, draugai ir kolegos, saugiai pasieks kapines. Policijos pareigūnai eismą reguliavo ir Muravos sankryžoje.

Į šalia bažnyčios esančią šarvojimo salę pagerbti velionės nuo ryto ėjo žmonės. Aplink baltą urną – gausybė gėlių.  

Atsisveikinti atėjo ne tik draugai, kolegos, pažinoję V.Stankutę-Butkienę, bet ir laidos, kurioje ji dirbo, žiūrovai. „Ji buvo nuostabi žurnalistė, mačiau daug jos reportažų“, – kalbėjo su velione atėjusi atsisveikinti pagyvenusi moteris.

Kolegos ją prisiminė kaip nuolat trykštančią optimizmu. „Ji mane drąsino, kai reikėjo pirmus kartus kalbėti tiesioginiame eteryje, vietinėje Kauno televizijoje. Ten esame kartu dirbę. Ji buvo be galo optimistiška, guvi. Dar ir dabar atėjęs su ja atsisveikinti negaliu patikėti, kad jos jau nebėra“, – kalbėjo buvęs V.Stankutės-Butkienės bendradarbis Mantas Kazlauskas.

TV3 nuotr./Viltė Stankutė-Butkienė
TV3 nuotr./Viltė Stankutė-Butkienė

Tragiška naujiena apie žurnalistės mirtį pasklido sekmadienio vakarą. Pasigedę kelias dienas neatsiliepusios V.Stankutės-Butkienės, artimieji atvyko į jos namus Giraitėje, kur rado moters kūną su durtinėmis žaizdomis. Greta jos gulėjo ir negyvas Giedrius Pavasaris, su kuriuo ji palaikė artimus ryšius.

Dviguba žmogžudyste iš karto įtartas 36 metų Nerijus Kalaušis, kuris beveik pusmetį buvo V.Stankutės-Butkienės mylimasis – jis kurį laiką gyveno ir nužudytosios namuose Giraitėje. Įtariama, kad kraupų nusikaltimą vyras įvykdė apimtas pavydo – prieš porą savaičių V.Stankutė-Butkienė ir N.Kalaušis išsiskyrė. Tuomet moteris atnaujino ryšius su G.Pavasariu.

31 metų nužudytoji turėjo septynerių metų dukrą, kurios ji susilaukė su žurnalistu ir televizijos laidų vedėju Daumantu Butkumi. Prieš ketverius metus pora išsiskyrė, tačiau kartu rūpinosi atžala. Nelaimės dieną mergaitė taip pat viešėjo pas tėvą. Po tragedijos ji liks gyventi naujoje D.Butkaus šeimoje.

Gruodžio 31-ąją laidojamas ir antroji tragedijos Giraitėje auka – 37 metų kaunietis G.Pavasaris. Jis amžinojo poilsio atguls Eigulių kapinėse. 

Velionis taip pat buvo pašarvotas tuose pačiuose namuose kaip ir žurnalistė.

15min.lt reiškia nuoširdžią užuojautą aukų artimiesiems.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min