Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauną drebina kasmetinė KTU studentų renginių fiesta (nuotraukos)

KTU festivalis atidarytas!
Giedriaus Vickaus, Valdo Ruzgio nuotr. / Žirgų konkūras - vienas iš tradicinių KTU festivalio renginių
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį Kaune prasidėjo kasmetinis Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų organizuojamas renginių maratonas – „XVI KTU festivalis“. Šių metų fiesta truks net 17 dienų. Visas jas miestą drebins išradingi studentiški renginiai – sporto varžybos, konkursai, koncertai, akcijos.

Apie tai, kad festivalis prasideda Kaunui studentai pranešė iškilminga eisena. Atidarymo eisena nusitęsė nuo Studentų miestelio iki Vienybės aikštės. O joje dalyvavo daugybė dalyvių: studentų ir dėstytojų. Bėgti iš paskaitų, kad sudalyvautų šiame renginyje, niekam nereikės: rektoriaus įsakymu, visame universitete eisenos metu nebus paskaitų.

Nuo 1956-ųjų organizuojamas KTU festivalis išlaiko tradicijas. Kaip ir kasmet, šiemet jame vyks žirgų konkūras, šauniausio studento rinkimai „Misteris Kaunas“ ir kiti jau įprasti ir žmonių laukiami renginiai. Tačiau be jų bus nemažai naujienų. Viena tokių – renginys „Naktų naktis“. Apie ją organizatoriai sako, kad tai bus protingiausia metų naktis.

„Kodėl protingiausia, nes visą penktadienio vakarą, nuo 20 iki 23 val., KTU Studentų miestelyje bus skaitomi moksliniai pranešimai, kuriuose nebus sausų faktų. 50 pranešėjų teoriją pateiks netradiciškai ir suprantamai kiekvienam. „Naktų naktis“ – analogiška kasmet Vokietijoje (Potsdame) vykstančio renginio Albertui Einšteinui atminti, pritraukiančio tūkstančius lankytojų, interpretacija“, – sakė viena iš renginio koordinatorių Neringa Šimkutė. „Naktų naktyje“ besidomintys technologinėmis naujovėmis galės apsilankyti paskaitose apie ultragarsą, aukštąsias technologijas, nanotechnologijas, populiariąją elektroniką. Norintys sužinoti daugiau apie architektūrą galės klausytis pranešimų apie japonų architektūrą, jos projektavimo pagrindus. Būsimieji inžinieriai ar informatikai sužinos, kaip pasigaminti robotą ar kompiuterinį žaidimą. Renginyje laukiami ir moksleiviai, kurie galės pasimokyti, kaip valdyti stresą prieš egzaminus.

Visi festivalio renginiai lankytojų lauks iki gegužės 7 dienos.

Šios savaitės XVI KTU festivalio renginiai

Balandžio 23 diena, penktadienis

10 val. Atvirų durų diena visuose Kauno centre esančiuose KTU fakultetuose.

14 val. Atvirų durų diena Studentų gatvėje esančiuose KTU fakultetuose.

20 val. „Naktų naktis“. Renginys vyks KTU Studentų miestelyje.

Balandžio 24 diena, šeštadienis

11 val. PHP konferencija KTU Studentų miestelyje.

12 val. Žirgų konkūras KTU Dizaino fakulteto pievelėje (Studentų g. 56).

Balandžio 25 d. (sekmadienis)

11 val. RC modelių varžybos Kauno „Akropolio“ stovėjimo aikštelės 3 aukšte.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min