Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune dingusios studentės ieškoję parasparnių pilotai nerado jokių reikšmingų pėdsakų (papildyta 17.10 val.)

Gabija (kairėje) su drauge mėgavosi studentišku gyvenimu
Asmeninio šeimos archyvo nuotr. / Gabija (kairėje) su drauge mėgavosi studentišku gyvenimu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš savaitę dingusios kaunietės studentės Gabijos Boguševičiūtės ieškojo parasparnių pilotai. Prisidėti prie dingusios be žinios kaunietės paieškų nusprendę motorizuotų parasparnių klubo „Penktasis vandenynas“ nariai visą ketvirtadienį žvalgė teritoriją nuo IX forto iki Kačerginės.

„Šią teritoriją mums nurodė merginos artimieji“, – 15min.lt sakė klubo narys Raimondas Pundinas. IX fortas yra netoli Šilainių mikrorajono, kuriame G.Boguševičiūtė gyveno su artimaisiais. Be to, būtent IX fortą, kaip vieną iš galimų vietų, kur reikėtų ieškoti dingusiosios, nurodė ekstrasensai, į kuriuos ieškodami pagalbos kreipėsi į namus negrįžtančios studentės giminės.

„Nors pats ekstrasensais netikiu, šįkart jų patarimai suveikė kaip psichologinė pagalba. Visi, į kuriuos buvo kreiptasi, sakė, kad Gabija gyva. Tuo mes ir tikime“, – sakė dingusios kaunietės brolis Arminas Boguševičius.

Rado tris nelaimėlius

G.Boguševičiūtės iš dangaus ieško trys motorizuotų parasparnių klubo „Penktasis vandenynas“ nariai. Pasak aviatorių, sausio 20-osios oro sąlygos beveik idealios paieškoms. Vienintelis minusas, kad šalta, todėl parasparnininkams tenka daryti pertraukas po maždaug 40 minučių paieškų. „Nusileidę pailsime, apšylame, o paskui vėl kylame. Ieškosime, kol sutems“, – sakė R.Pundinas.

Aviatoriai sakė radę kelias įtartinas vietas, į jas jau išvyko dingusios studentės artimieji. Nei jie, nei aviatoriai nepraranda vilties, kad mergina bus rasta.

„Mes galime skristi labai žemai – 30–50 metrų nuo žemės, praktiškai ties medžių viršūnėmis. O jei dar žmogus ar jo daiktai išsiskiria iš gamtos, nepastebėti neliks. Šiuo atveju pranašumas yra tai, kad į mus kreipėsi anksti – nuo dingimo praėjus savaitei. Paprastai būna, kad kviečiasi, kai žmogus dingęs jau mėnesį, du“, – pasakojo R.Pundinas.

Anksčiau motorizuotų parasparnių klubo „Penktasis vandenynas“ nariams pavyko rasti tris nelaimėlius. Tiesa, jau negyvus. Vieno jų kūnas pastebėtas pelkėje, kitų – laukuose, miške.

„Dabar žvalgome Lampėdžių pakraščius, Nevėžio pakrantes. Laikas – mūsų sąjungininkas. Tikimės rasti gyvą žmogų“, – kalbėjo parasparnių pilotas.

Dingo sausio 13-osios vakarą

22 metų Gabija Ingrida Boguševičiūtė iš namų išėjo sausio 13 dieną 19 val. Tuo metu namuose, kuriuose gyveno su tėvais ir broliu, nebuvo nė vieno iš šeimos narių.

Grįžę į namus jie rado merginos paliktą raštelį, kuriame ši nurodė grįšianti apie 23 valandą, o išėjusi su reikalais. Mergina išeidama pasiėmė tik rankinę, kurioje buvo pasas.

A.Boguševičius užtikrino, kad sesuo nesirgo depresija, kuri galėjo paskatinti elgtis neprognozuojamai. Anksčiau iš namų ji nebuvo dingusi.

Dingusios kaunietės artimieji nenori viešai nagrinėti versijų, dėl ko Gabija galėjo dingti ar kur yra dabar. „Tikiu žmonėmis ir teisėsauga, tačiau noriu paprašyti visų, mačiusių Gabiją ar žinančių, kur ji galėtų būti, skambinti, rašyti man tel. 862447430, rašyti el. paštu arminas.bogusevicius@gmail.com arba susisiekti su policija šiais telefonais: (8-37) 303406, 303420 arba 112. Mums svarbi bet kokia informacija“, – sakė A.Boguševičius.

Papildyta 17.10 val.: Iki vakaro teritoriją žvalgę parasparnininkai merginos ar jos daiktų nerado. Poroje vietų, kurias, kaip įtartinas, nurodė pilotai, apsilankė G.Boguševičiūtės artimieji. Tačiau nieko reikšmingo jose nerasta.

Tęsti paieškų iš oro nebežadama. Tačiau bus analizuojamos nuotraukos, kurias parasparnių pilotai padarė skraidydami.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min