TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno centro seniūnas: „Nemokamai reklamuokitės ne ant apšvietimo stulpų, bet tvorų“

Reklaminiams skelbimams skirtų nemokamų stendų Kaune beveik nėra.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Reklaminiams skelbimams skirtų nemokamų stendų Kaune beveik nėra.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno miesto valdžia kibo bausti nelegaliai besireklamuojančias įmones ir privačius asmenis. Neseniai surašyti įspėjimai arba administracinių teisės pažeidimų protokolai 8 pažeidėjams, kurie reklaminius plakatus ar skelbimus buvo palikę ant Laisvės alėjos apšvietimo stulpų.

Miesto tvarkdarių dėmesio sulaukė ne tik privačių įmonių, tokių kaip sporto klubas „Adrenalinas“, renginių organizatoriai „Info show“ ar įdarbinimo agentūra „Darbopolis“, tačiau ir Kauno futbolo gerbėjai, viešoji įstaiga „Arba – Arba“, organizuojančios projektą „LT 1000“, arba paauglys, ant vieno iš stulpų užklijavęs skelbimą „Marius pjauna žolę“.

Pasak Centro seniūno Vytauto Pauliuko, Laisvės alėjos apšvietimo stulpai nuo pat pradžių masino nemokamai pasireklamuoti norinčius kauniečius. Aktyviausiai skelbimais jie apklijuojami rudenį ir vasaros pradžioje.

„Parduotuvės reklamuoja išpardavimus, akcijas, kavinės – muzikinius vakarus. Plakatus nelegaliai ant stulpų labai dažnai palieka ir Kauno futbolo klubo gerbėjai. Apsivalymus darome kelis kartus per metus. Daugiau nereikia“, – sakė Centro seniūnas. Pašnekovas pripažino, kad nemokamų skelbimams tinkamų vietų Kaune beveik nėra. Specialius reklaminius stendus Laisvės alėjoje turi dvi reklamos paslaugas siūlančios įmonės,  tačiau už juose publikuojamus informacinius pranešimus ir reklaminius skelbimus reikia mokėti.

„Norintys už savo skelbimus nemokėti tikrai gali rasti legalių būtų. Pavyzdžiui, mes tikrai nebaudžiame tų, kurie skelbimais, plakatais apklijuoja remontuojamus ar statomus namus aptvėrusias tvoras. Ant jų reklamuokitės, kiek norite“, – išeitį rado seniūnas.

Pažeidėjams, ne tam skirtose vietose pakabinusiems reklaminius plakatus ar skelbimus, gali būti skirta bauda iki 2 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min