Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno choro koncerte – įspūdingos premjeros

Likę keturi chorai muzikiniame projekte „Chorų karai“ varžėsi dėl išlikimo.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kauno choras pateko į projekto „Chorų karai“ pusfinalį.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį į televizijos projekto „Chorų karai“ pusfinalio traukinį įšokęs Kauno choras neturėjo kada ilsėtis. Šią savaitę choristams reikia pasiruošti ne tik šeštadienio televizijos laidai, bet ir koncertui Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

Antradienį 18 val. choristai ir jų vedlys Raigardas Tautkus surengs pirmąjį koncertą. Pirmasis renginys už televizijos sienų – labdaringas. Visi pinigai, surinkti už bilietus ir papildomai skirti rėmėjų, bus panaudoti pasirengimui paskutinėms televizijos projekto laidoms. Tarp jų – ir finalui, kuriame kauniečių choras neketina tenkintis trečia ar antra vieta.

Naujo pasirodymo idėja pirmiausia gimsta Raigardo galvoje

Koncerto organizatoriai džiaugiasi, kad bilietus, kurie kainavo 40–100 Lt, gerbėjai tiesiog iššlavė. Teatro kasoje liko tik keli. Dar labiau pradžiugino miesto verslininkai ir įmonės, paaukojusios lėšų chorui. Pasak Kauno choro vadybininkės Žanetos Daubarytės, visi pinigai labai pravers chorui ruošiantis paskutinėms televizijos projekto „Chorų karai“ laidoms – pusfinaliui ir finalui.

„Įspūdingi mūsų pasirodymai kainuoja nemažus pinigus. Štai, pavyzdžiui, pasirodymas „Afrika“ atsiėjo apie 3 tūkst. Lt. Paskutinei laidai parengtas epochų miksas kainavo dar daugiau. Naujo pasirodymo idėja pirmiausia gimsta Raigardo (Kauno choro vedlio atlikėjo ir kompozitoriaus Raigardo Tautkaus – aut. past.) galvoje. Jis sugalvoja muziką, kokius kūrinius ir kaip jungsime. Kai dėl to apsisprendžiame, prasideda idėjų generavimas dėl pasirodymo vaizdo. Kai kuriuos rūbus skolinamės, pavyzdžiui, iš Muzikinio teatro. Kitus siuvame. Esame labai dėkingi visiems, padedantiems įgyvendinti sumanymus“, – sakė choro vadybininkė.

Koncerte Kaune choro gerbėjai galės išgirsti ne tik choristų televizijoje pristatytas dainas. „Koncerto programa bus labiau koncertinė: neturėsime tiek laiko persirengti, todėl nusprendėme daugiau dėmesio skirti patiems kūriniams. Televizijoje girdėti kūriniai skambės naujai, nes jiems pritars svečiai. Taip pat bus ir Raigardo aranžuotų naujų kūrinių“, – sakė Ž.Daubarytė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min