Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno kino studijos valdyboje – ir Rolandas Skaisgirys

Rolandas Skaisgirys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rolandas Skaisgirys
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Neseniai įkurta VšĮ „Kauno kino studija“ jau turi valdybą. Vakar Kauno savivaldybės taryba patvirtino direktorių – juo tapo verslininkas Edvinas Bindokas, kuris yra ir vienas iš įstaigos steigėjų.

Politikų patvirtintą „Kauno kino studijos“ valdybą sudaro dešimt narių. Nors kai kurie tarybos nariai abejojo, ar tiek narių turinti valdyba sugebės produktyviai dirbti, pasiūlymą teikusiam mero pavaduotojui Stanislovui Buškevičiui pavyko pasiekti savo. Ketveriems metams suformuotoje valdyboje bus įvairiai su kinu susijusių asmenų. Tarp jų – ir televizijos serialų prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

Serialų Kaune nekurs

Prieš dvi savaites pasiūlymo įsitraukti į „Kauno kino studijos“ veiklą sulaukęs TV prodiuseris sakė nedvejojęs nė minutės.

„Bet kuri situacija ir veikla, susijusi su kinu, man įdomi. Tam tikrų planų studija jau turi. Kokių konkrečiai, per anksti atskleisti. Tačiau aišku, kad ši studija nekurs serialų, nes ji ne tam skirta. Pagrindinė jos veikla bus kino produkcija. Kauną, kuris pasiryžo įkurti šią studiją, reikia tik pasveikinti. Mano nuomone, kiekvienas miestas turėtų tai padaryti“, – sakė R.Skaisgirys.

Valdyboje taip pat dirbs Marijus Bagdonavičius, Gediminas Jankauskas, Jovita Jociuvienė, Erikas Kundreckas, Algimantas Puipa, Egidijus Stancikas, Rytis Zemkauskas, Ramunė Bičkauskienė ir Ilona Jurkonytė.

„Bendrą kalbą rasime, jau buvo vienas susitikimas. Asmeniškai man labai smagu, kad Kaune įkurta studija. Nes iki šiol tarptautiniame kino žemėlapyje Lietuvą atstovaudavo tik Vilniuje įkurtos įmonės, išskyrus mus, Tarptautinio Kauno kino festivalio komandą. Apskritai Lietuvos kino industrijai reikėtų daugiau vienybės. Nes iki šiol būdavo kuriami pavieniai projektai, kurie dažnai neturėdavo tęsinio“, – sakė Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė I.Jurkonytė.

Tikisi išsiversti

„Kauno kino studija“ ketina verstis iš savo veiklos ir Kultūros ministerijos paramos. Tikimasi Europos Sąjungos fondų paramos, privačių rėmėjų lėšų. Be pagrindinės savo veiklos, t.y. pilnametražių vaidybinių filmų gamybos, studija planuoja vykdyti ir šalutines veiklas, kurios garantuotų reikalingą pinigų srautą.

Pirmasis „Kauno kino studijos“ projektas būtų skirtas paminėti 1863 metų sukilimą bei vieną jo vadų kunigą Antaną Mackevičių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min