Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 21d. 14:52

Kauno šokio teatras „Aura“ savanorius kviečia žengti į šiuolaikinio šokio pasaulį

Šokio teatras „Aura“
Indrės Samytės nuotrauka / Šokio teatras „Aura“

Teorinės žinios apie šokį, o po jų ir gastrolės su šokėjų trupe įvairiuose Lietuvos miestuose. Projektų rašymas, renginių vadyba ir organizavimas bei savęs išbandymas viešųjų ryšių srityje. Galiausiai galimybė ne tik dalyvauti spektaklių kūrime, bet ir jų dokumentavime. Visa tai į savanorystės kelią įsukusiems jaunuoliams siūlo Kaune įsikūręs šokio teatras „Aura“, dalyvaujantis „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ projekte.

Vysto lietuviško šiuolaikinio šokio tradicijas

„Kauno šokio teatras „Aura“ – vienintelis municipalinis šokio žanro teatras Lietuvoje, tęsiantis ir vystantis Lietuvos šiuolaikinio šokio tradicijas. Teatro choreografės ir vadovės Birutės Letukaitės dėka teatras atspindi inovatyvias šokio pasaulio tendencijas. Lietuvos kontekste išsiskiria tuo, kad turi tarptautinę šokėjų trupę, intensyviai vykdo tarptautinį bendradarbiavimą, įvairius tarpdisciplinius menų projektus, aktyviai gastroliuoja po Lietuvą ir užsienio šalis“, – paprašyta pristatyti daug kam galbūt negirdėtą įstaigą, pasakojo šokio teatro „Aura“ renginių vadybininkė Silvija Butkutė.

Teatras yra vieno didžiausių festivalių Lietuvoje – Tarptautinio šokio festivalio AURA organizatorius, kiekvienais metais į Kauną kviečiantis šokio mylėtojus iš arčiau pažinti viso pasaulio šokio meną.

Pasak jos, teatras yra vieno didžiausių festivalių Lietuvoje – Tarptautinio šokio festivalio AURA organizatorius, kiekvienais metais į Kauną kviečiantis šokio mylėtojus iš arčiau pažinti viso pasaulio šokio meną.

„Festivalio savanoriai yra labai svarbi organizacinės festivalio komandos grandis, savo dalyvavimu padedanti sėkmingai įgyvendinti festivalio idėją“, – apie teatro santykį su savanoriauti pasiryžusiais jaunuoliais pasakojo S.Butkutė.

Šokio teatro „Aura“ nuotrauka/Šokio teatre „Aura“
Šokio teatro „Aura“ nuotrauka/Šokio teatre „Aura“

Ji teigė, kad praėjusiais metais festivalyje „AURA’24” savanoriavo 20 jaunuolių, kurie buvo atrinkti pagal užpildytas savanorystės formas.

Nori šokį mylinčių entuziastingų savanorių

Pasak S.Butkutės, nors savanoriauti šokio teatre „Aura“ norinčio jaunimo ir netrūksta, tačiau nuolatinių savanorių čia nėra daug. Taip pat į teatrą dažnai kreipiasi kultūros ir meno studijų studentai, čia ieškodami vietos specialybės praktikai atlikti. Šokio teatro vadybininkė tikino, kad aktyvumu pasižymintys studentai kartais tampa ir nuolatiniais teatro padėjėjais.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min