Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno valdininkų armijai vadovaus moteris (atnaujinta 20.25 val.)

Edita Gudišauskienė
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Edita Gudišauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors naujojo savivaldybės administracijos vadovo kandidatūrą miesto politikai svarstys tik porryt, niekas neabejoja, jog į šias pareigas pasiūlyta Edita Gudišauskienė sulauks tarybos narių palaikymo.

Trejus metus Kauno savivaldybės administracijai vadovavusiam Vygantui Gudėnui praėjusią savaitę įteikus atsistatydinimo pareiškimą, jį šiose pareigose veikiausiai pakeis tarybos narė Edita Gudišauskienė. Nors Kauno miesto pasirengimo 2011 m. Europos krepšinio čempionato darbo grupės vadovu tapsiantis V.Gudėnas buvo viešai užsiminęs, jog jo įpėdiniu turėtų tapti jo pavaduotojas Zenonas Abramavičius, meras Andrius Kupčinskas tarybai pateikė E.Gudišauskienės kandidatūrą.

„Kol nėra sprendimo, sveikinimų dar nepriimu, – paaiškino moteris, neslėpusi, jog mero sprendimas į šias pareigas siūlyti jos kandidatūrą jai buvo itin netikėtas. – Manau, kad yra ir kitų pretendentų, vertų užimti šitą postą. Tad tikrai nustebau, kad meras šias pareigas pasiūlė man“.

Turi solidžią patirtį

Šios savaitės pabaigoje 41 metų gimtadienį švęsianti kaunietė 10 metų dirbo Kauno savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnyboje. Prieš pusketvirtų metų kaunietė buvo išrinkta į miesto tarybą, kurioje ėjo atsakingas Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkės pareigas. Be to, E.Gudišauskienė pastaruoju metu dirbo miesto mero patarėjo socialiniais klausimais.

„Tai tikrai bus tikras išbandymas bei didžiulė atsakomybė. Tęsiu pradėtus darbus ir pradėsiu naujus. Vienas iš didžiausių darbų bus tinkamai suformuoti kitų metų biudžetą“, – gana aptakiai į klausimą apie artimiausius darbus atsakė Tėvynės sąjungos ir Lietuvos krikščionių demokratų atstovė.

Darbus turėtų pradėti spalį

„Teikiu Editos kandidatūrą, nes, atsižvelgiant į jos dalykines savybes ir komandinio darbo patirtį, esu tikras, kad ji sėkmingai galės tęsti V.Gudėno „užsuktus“ projektus ir darbus“, – sprendimą tarybai teikti E.Gudišauskienės kandidatūrą aiškino A.Kupčinskas.

Jei miesto taryba priims teigiamą sprendimą, buvusi Lampėdžių bendruomenės centro pirmininkė eiti savivaldybės administracijos direktorės pareigas galės pradėti tik tuomet, kai Vyriausioji rinkimų komisija panaikins jos, kaip miesto tarybos narės, įgaliojimus. Anot E.Gudišauskienės, šis formalumas turėtų būti sutvarkytas iki spalio 4 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min