Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 19d. 14:38 , Atnaujinta: 2020 lapkričio 19d. 16:12

K.Glaveckas palieka Liberalų sąjūdžio frakciją, kolegos sako, kad jis negavo norimo posto ir piktinosi sėdėjimo vieta

Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovas Kęstutis Glaveckas oficialiai pranešė išstojantis iš frakcijos. Partijos kolega Eugenijus Gentvilas spėja, kad taip nutiko K.Glaveckui sužinojus, jog negauna Biudžeto ir finansų komiteto vicepirmininko posto. Be to, K.Glaveckas piktinosi ir nauja sėdėjimo vieta Seimo salėje, kurioje, jo vertinimu, didžiausia tikimybė pasigauti koronavirusą.

K.Glavecko sprendimas buvo pagarsintas Seimo posėdžio metu, jis adresuotas Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen.

„Kadangi mano kvalifikacija neatitinka aukštų liberalų kriterijų, prašau nelaikyti manęs Liberalų frakcijos nariu, pasirašo Kęstutis Glaveckas“, – paskelbė posėdžiui pirmininkavęs Paulius Saudargas.

K.Glaveckas: viskas yra gerai, neprapulsiu

Su parlamentaru 15min kol kas susisiekti nepavyko – telefonu jis nepasiekiamas.

BNS K. Glaveckas sakė, jog dirbs Mišrioje Seimo narių grupėje, o pasitraukimo priežasčių nedetalizavo.

„Tiesiog Liberalų sąjūdžio pozicijos man dabar visiškai svetimos daugeliu klausimų. Na, pavyzdžiui, mokesčiai ar kiti dalykai. Nesvarbu, viskas yra gerai, neprapulsiu“, – teigė politikas.

Jis sako nesikalbantis su kita valdančiųjų liberalų Laisvės partijos frakcija.

„Kaip buvau liberalas, taip ir liksiu, bet ne, tiesiog einu į Mišrią grupę. Klausimas, ar palaikysiu daugumą, priklausys nuo situacijos. Balsuosiu už tiesą“, – tvirtino parlamentaras.

E.Gentvilas: negavo norimo posto

Tuo metu frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas 15min pasakojo, kad K.Glaveckas ketvirtadienio rytą sužinojo, jog negauna Biudžeto ir finansų komiteto vicepirmininko posto.

„Tą sužinojo po frakcijos, prasidėjus posėdžiui. Tada jis man pasakė, kad yra ir kitų frakcijų. Aš sakau: o kas čia bendro, tai čia ne mūsų frakcija dalina, o valdančioji dauguma apskritai“, – pasakojo politikas.

Anot E.Gentvilo, jis yra pateikęs posėdžio sekretoriatui K.Glavecko kandidatūrą į Biudžeto ir finansų komiteto vicepirmininkus.

„Jis žino, kad frakcijos teikimas jam tapti vicepirmininku yra. Tačiau nepaisant to, jis pateikė prašymą nelaikyti frakcijos nariu. Aš tik paklausiau, ar turiu kažkokią kaltę jausti. Ne, ne, sako, nieko“, – kalbėjo E.Gentvilas.

Penktadienį K.Glaveckas piktinosi tuo, kad keičiasi jo sėdėjimo Seimo salėje vieta.

Maloniai prašau pašalinti mane iš frakcijos kaip nesutinkantį kieno nors džiaugsmui pagreitintai gauti galą.

„Kadangi man trečią kartą keičiama sėdėjimo vieta parenkant pavojingiausią užsikrėtimui Corona vietą, todėl maloniai prašau pašalinti mane iš frakcijos kaip nesutinkantį kieno nors džiaugsmui pagreitintai gauti galą“, – frakcijos kolegoms rašė jis.

E.Gentvilo teigimu, kitaip tariant, K.Glaveckas atėjo į Seimą ir davė priesaiką žinodamas, kad jis neplanuoja dirbti Liberalų sąjūdžio frakcijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min