Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje lankysis Lietuvos kariuomenės ordinaras

Lietuvos kariuomenes ordinaras vyskupas Gintaras Grušas viešės Klaipėdoje.
LK nuotr. / Lietuvos kariuomenes ordinaras vyskupas Gintaras Grušas viešės Klaipėdoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Lietuvos kariuomenės Klaipėdos daliniuose lankysis ordinaras vyskupas Gintaras Grušas ir Lietuvos kariuomenės padalinių kapelionai.

Vizito metu numatytos LK ordinaro aukojamos šv. Mišios Klaipėdos įgulos dalinių kariams Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, LK ordinaro lankymasis kariniuose daliniuose ir susitikimai su Klaipėdos įgulos dalinių vadovybe ir kariais, bei LK kapelionų paskaitos kariams įvairiomis temomis.

Lietuvos kariuomenės ordinariatas įsteigtas 2000 m. lapkričio 25 d. Vatikano Vyskupų kongregacijos dekretu, remiantis Šventojo Sosto ir mūsų valstybės sutartimi dėl Lietuvos Respublikos kariuomenėje tarnaujančių katalikų sielovados.

Kariuomenės ordinariatas rūpinasi karių, o taip pat civilių, dirbančių įvairiose kariuomenės institucijose, karo akademijų studentų bei jų šeimų narių sielovada. Kapelionai pasirengę padėti ir nekatalikams – kitoms konfesijoms ar religijoms priklausantiems kariuomenės žmonėms – kad ir jiems būtų suteikti atitinkami religiniai patarnavimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min