15min be reklamos
2022 12 02, 11:58

„Klaipėdos šventėms“ vadovavęs buvęs prezidento patarėjas stos prieš teismą

Viešajai įstaigai „Klaipėdos šventės“ vadovavusiam buvusiam prezidento patarėjui Liutaurui Galiniui dėl įtarimų kyšininkavimu teks stoti prieš teismą, pranešė LRT.
Viešajai įstaigai „Klaipėdos šventės“ vadovaus Liutauras Galinis
Viešajai įstaigai „Klaipėdos šventės“ Liutauras Galinis vadovavo vos kelis mėnesius / „Klaipėdos švenčių“ nuotr.

Kaip skelbia naujienų portalas, prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir papirkimo organizuojant ir vykdant 2021 metų Jūros šventės pirkimus, kuriame L.Galinis yra vienas įtariamųjų.

Kada tiksliai byla bus perduota teismui, kol kas nežinoma. Su bylos medžiaga susipažinę proceso dalyviai dar gali teikti prašymus, kurių nagrinėjimui ir kitiems veiksmams gali prireikti laiko. Jeigu papildomų prašymų nebus, byla teismui turėtų būti perduota dar šiemet.

Šiame ikiteisminiame tyrime įtarimai yra pareikšti dviem fiziniams asmenims ir vienam juridiniam asmeniui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, buvęs Klaipėdos miesto savivaldybės įstaigos „Klaipėdos šventės“ vadovas L.Galinis, pasinaudodamas savo įgaliojimais ir kita tikėtina įtaka, susitarė priimti ir priėmė ne mažesnį kaip tūkstančio eurų kyšį.

Kaip įtariama, už šį galimai neteisėtą atlygį buvo siekiama, kad vieno verslininko atstovaujamoms ir susijusioms bendrovėms būtų sudarytos išskirtinės sąlygos dalyvauti bei laimėti 2021 metų Jūros šventės renginiams skirtos įrangos ir paslaugų įsigijimo viešuosius pirkimus. Bendra šių sutarčių vertė – daugiau kaip 47 tūkst. eurų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min