TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Knygų graužikams – naujas klubas

Knygų pasaulyje
Photos.com / Knygų pasaulyje
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje šią savaitę debiutuos ilgai brandintas projektas – „Skaitytojų klubas“.

Į jį įsijungti kviečiami visi norintys. Svarbiausia – domėtis, mėgti ir skaityti grožinę literatūrą. Planuojama, kad klubo nariai rinksis reguliariai, bent kartą per mėnesį. Kiekvieną kartą bus diskutuojama apie skirtingų autorių knygas, kurias dalyviai bus perskaitę. Susitikimuose dalyvaus ir profesionalai – rašytojai, literatūros kritikai. Pirmoji „Skaitytojų klubo“ popietė numatyta ketvirtadienį, vasario 25 dieną, 17 val., bibliotekos 406 kambaryje.

Pasak renginį organizuojančių Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojų, susitikimo dalyviai kartu su literatūros apžvalgininke Eugenija Valiene bus kviečiami diskutuoti apie paskutinįjį garsaus amerikiečių rašytojo ir poeto Čarlzo Bukovskio romaną „Skaitalas“. Literatūros kritikai šį kūrinį vadina „šiurkštaus juodojo humoro tekstu, parodijuojančiu populiariosios literatūros klišes: neištikimos žmonos, kvaili jų vyrai, seksualios ateivės iš kosmoso, numirėlių balzamuotojai ir pikti neurotiški paštininkai“. Pats autorius šį savo kūrinį yra paskyręs prastai literatūrai. Tačiau skirtingų kartų skaitytojų jis skaitomas iki šiol.

„Pirmojo susitikimo metu kalbėsime ne tik apie šio skandalingo autoriaus kūrybą, bet ir apie Lietuvoje leidžiamą „gerą“ ir „prastą“ literatūrą bei skaitymo kultūrą“, – sako „Skaitytojų klubo“ steigėjai.

Iš anksto registruotis į susitikimus nereikia. Tačiau turintys pasiūlymų ar klausimų, gali skambinti arba rašyti: tel. 8-37 32 44 17 arba el. paštu raminta@kvb.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min