Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kvies dovanoti dėvėtus drabužius

Rūbai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Rūbai
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudenį Tarptautinei jaunimo organizacijai priklausantys nariai kvies miestiečius neišmesti, o skurdžiau gyvenantiems dovanoti nebereikalingus drabužius.

Tokios akcijos bus rengiamos ir Vilniuje, ir Kaune, ir Klaipėdoje. Specialūs konteineriai bus pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų.

Pasak Klaipėdoje esančios Tarptautinės jaunimo organizacijos prezidento Audriaus Bartninko, akcijos metu surinkti rūbai bus išdalinti socialiai remtinoms šeimoms. Šį sumanymą jaunimas įgyvendins kartu su Raudonojo kryžiaus draugija.

Tarptautinės jaunimo organizacijos, geriau žinomos kaip JCI (angl. Junior Chamber International), skyrius Klaipėdoje ką tik atšventė vienerių metų gimtadienį. A.Bartninkas teigė ją sumanęs įkurti, kai pats nerado organizacijos, kurioje virtų aktyvi veikla. „Klaipėdoje kažkada buvo šios tarptautinės organizacijos atstovybė, bet tas jaunimas užaugo ir veikla liko užmiršta. Pirmas JCI luomas buvo Panevėžy, kitas Klaipėdoje. Pernai susitikau su kauniečiais ir nusprendžiau įkurti atstovybę Klaipėdoje. Dabar jau esame JCI pripažinta ir jos ženklą galinti naudoti organizacija”, - sakė A.Bartninkas.

Vienas iš didžiausių Lietuvoje veikiančios JCI organizacijos projektų - „Pasilik Lietuvoje”. Jis globojamas šalies prezidento. Šiuo projektu raginama siekti aukštumų gimtinėje. Jaunimas vykdo ir kitus projektus, padeda akliems ir silpnaregiams vaikams, kviečia žiniomis pasidalinti įvairių sričių lektorius, jaunimui rengia nemokamus seminarus, vyksta į tarptautinius jaunimo kongresus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min