TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laisvės alėjoje mediniai pastoliai užgriuvo du automobilius (nuotraukos)

Nukentėjusio automobilio savininkas
Aliaus Koroliovo / Nukentėjusio automobilio savininkas R.Jasinskas vylėsi, jog po nelaimės atsiras pastolių šeimininkai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį ryte į darbą skubėdamas kaunietis Robertas Jasinskas negalėjo patikėti savo akimis, kai išėjęs į kiemą pamatė ant savo ir dar vieno automobilio užgriuvusius statybų pastolius.

Sutrūnijusios medinės konstrukcijos jau keletą metų buvo pritvirtintos ant gretimo namo, esančio Laisvės alėjoje 61 C. Todėl nelaimę buvo galima  nuspėti. Tačiau kaimynams niekaip nepavyko rasti žmogaus, kuriam priklauso pastatas ir pastoliai.

Gal po straipsnių žiniasklaidoje atsiras šeimininkai ir saugiai nusiims likusius pastolius. Jei ne, gali įvykti ir didesnė nelaimė, – sakė apgadintos mašinos savininkas.

„Keletą kartų bandėme išsiaiškinti, kam priklauso tas namas ir pastoliai. Statybos jame baigėsi prieš 3–4 metus, tačiau medinės konstrukcijos taip ir liko“, – pasakojo vieno iš nukentėjusių automobilių savininkas. Kokių išlaidų turės dėl šio incidento, vyras sakė dar nežinantis. „Kieme laikau dvi mašinas. Ta, ant kurios užvirto pastoliai, nedrausta. Nežinau, ar taisysiu ją. Kitas man priklausantis automobilis, taip pat naktį stovėjęs kieme, beveik nenukentėjo – sudužo tik veidrodėlis. Dabar didžiausias rūpestis – pastoliai“, – rodydamas apgadintą automobilį kalbėjo kaunietis. Jis vylėsi, jog žiniasklaidoje pasirodžius šiai informacijai atsilieps pastato, ant kurio buvo pastoliai, savininkai.

„Nugriuvusius mes patys kažkur netempsime. Tačiau ant mašinų užvirto tik dalis jų. Kiti liko ant namo. Kai šiemet tokia žiema, daug sniego, prasidėjus atlydžiui, ir jie gali nukristi. Dieną kieme būna kur kas daugiau automobilių. Be to, čia būna ir žmonių: kas bus, kai pastoliai užkris ant jų?“ – nelaimę prognozavo vyras.

Centro seniūnas Vytautas Pauliukas sakė puikiai žinantis šį pastatą. Pasak seniūno, namo savininkai ketino pristatyti papildomą aukštą, tačiau negavo leidimo pastato rekonstrukcijai, todėl statybos nutrūko. „Šiuo metu jie laukia leidimo. Tačiau daugiau ką nors pasakyti apie pastato savininkus negaliu. Seniūnija neturi tokių duomenų“, – teigė V.Pauliukas. Pasak jo, skundų dėl ant pastato likusių pastolių seniūnija iki šiol nebuvo sulaukusi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min