Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 1d. 20:07

Laisvės partijos valdyba: palaikome Tomą Vytautą Raskevičių. Tai geriausia žmogaus teisių komiteto pirmininko kandidatūra

Laisvės partija
Laisvės partijos nuotr. / Laisvės partija

Šiandien Laisvės partija atviro Valdybos posėdžio metu išreiškė oficialų palaikymą Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigas užimančiam Tomui Vytautui Raskevičiui, kuris jau kelias savaites patiria didelį neapykantos srautą dėl planuojamo Partnerystės įstatymo teikimo Seimo pavasario sesijoje.

„Laisvės partija buvo įsteigta tam, kad Lietuvoje būtų gerbiamas kiekvienas žmogus ir jo laisvės. Todėl labai palaikome Tomą Vytautą Raskevičių, kuris iškelia įsisenėjusias aktualias žmogaus teisių problemas ir teikia siūlymus dėl jų sprendimo. Tiek dėl patirties, tiek dėl kompetencijų, tiek dėl nuoširdžių intencijų. Žmogaus teisės yra prigimtinės, neatimamos ir nedalomos. Pažymime, kad žmogaus teisių užtikrinimas visoms visuomenės grupėms niekaip neriboja kitų asmenų teisių bei laisvių.

Kartu siunčiame palaikymo žinutę visiems, jaučiantiems diskriminacijos ar patyčių apraiškų savo atžvilgiu ir pažadame tęsti darbus pagarbos kiekvieno žmogaus atžvilgiu užtikrinimo ir žmogaus teisių užtikrinimo srityse“, – rašoma Laisvės Partijos Valdybos pareiškime.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė sako, kad šį puolimą traktuoja, kaip persekiojimą dėl seksualinės orientacijos ir politinių pažiūrų. Pažymėtina, teigiama pranešime spaudai, jog kyla rimtų abejonių, ar Seimui pristatyti neva tai surinkti parašai yra autentiški. Pasak jos, kartu tai yra organizuotas puolimas ne tik prieš Tomą Vytautą, bet ir prieš visus žmones, kurie yra kitokie.

„Laisvės partijos valdyba ne tik palaiko Tomą Vytautą Raskevičių ir jo darbus žmogaus teisių komitete. Bet taip pat siunčia palaikymą visiems. Kurie patiria smurtą, neapykantą, persekiojimą dėl savo pažiūrų, dėl savo išvaizdos, dėl seksualinės orientacijos. Lietuva nėra vien uždara kompleksų ir baimių valdoma šalis. Lietuva yra atvira išsilavinusi ir joje vietos yra visiems“, – teigia partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė.

Pats Tomas Vytautas Raskevičius jautriai sureagavo į Laisvės Partijos palaikymą.

„Neapykantos frontas atsidarė labai greitai. Netikėjau, kad tai nutiks dabar ir taip staiga. Ir šiandien iškyla fundamentalus pavojus – tapti kerštingais. Kai tave puola, kyla natūralus instinktas yra gintis. Mes turime unikalią galimybę rinktis taiką, o ne karą. Labai noriu pakviesti visus rinktis taiką. Aš sulaukiu labai daug palaikymo. Mes net neįsivaizduojame, kiek daug žmonių ši misija yra labai svarbi“, – sako Tomas Vytautas Raskevičius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min