Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos ambasada Madride padėjo lietuviui ištrūkti iš Libijos

Libija
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Libija
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos ambasada Madride, glaudžiai bendradarbiaudama su Ispanijos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos ambasada Romoje, padėjo Lietuvos piliečiui išvykti iš neramumų apimtos Libijos.

Libijoje buvęs Lietuvos pilietis liepos 31 dieną atvyko į Madridą iš Tripolio kariniu lėktuvu, kurį savo šalies ambasados darbuotojams, jų šeimos nariams ir kitų Europos Sąjungos šalių piliečiams parūpino Ispanijos žinybos. Lietuvos ambasada Ispanijoje koordinavo, kad Lietuvos pilietis taip pat patektų į šį lėktuvą.

Užsienio reikalų ministerija primena, kad atsižvelgiant į blogėjančią saugumo situaciją Libijoje, rekomenduojama nedelsiant išvykti iš šios šalies. Padėtis Libijoje pastarosiomis savaitėmis tapo nekontroliuojama, visoje valstybės teritorijoje vyksta ginkluoti susirėmimai, ribotas susisiekimas.

Libijoje likę piliečiai Lietuvos įspėjami, kad Europos Sąjungos ambasados riboja savo veiklą arba užsidaro. Dėl išvykimo iš Libijos rekomenduojama kreiptis į bet kurią dirbančią ES atstovybę, taip pat susisiekti su Lietuvos ambasada Italijoje (Viale di Villa Grazioli, 9, 00198 Roma) telefonu +39 068559052, faksu +39068559053 arba el. paštu kons.it@urm.lt. Lietuvos ambasada Romoje koordinuoja išvykimo galimybes su Tripolyje dirbančiomis ES atstovybėmis.

Nutarusius neišvykti iš Libijos Lietuvos piliečius kviečiame pateikti savo duomenis, kontaktus bei buvimo vietą Lietuvos užsienio reikalų ministerijai el. paštu pilieciai@urm.lt arba telefonu +370 5 2362444.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min