Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Linkevičius antrina Daliai Grybauskaitei: ne kartą esu sakęs, kad Rusija remia teroristus

Linas Linkevičius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Linas Linkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pasakymas, kad Rusija yra teroristinė valstybė, ant kojų sukėlė viso pasaulio politikus, o Rusijos marginalai užsimanė su Lietuva nutraukti diplomatinius santykius. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako pritariantis Daliai Grybauskaitei: „Ne kartą esu sakęs, kad Rusija remia teroristus.“

Kaip sakė L.Linkevičius, jau ne kartą yra įrodyta, kad Rusija į Ukrainą siunčia kovotojus, teroristus, be to, sunkiąją ginkluotę ir tankus.

„Geriau jau įvardinti, kaip yra. Ypač dabar, kai situacija negerėja, netgi ūmėja. Kad Rusija remia teroristus, esu sakęs ne kartą. Jeigu yra įrodoma, kad siunčiami ne tik kovotojai, kaip juos bepavadinsi, šiaip tai teroristai iš tikrųjų, bet ir sunkioji ginkluotė, tankai. Tankų universalinėje parduotuvėje nenusipirksi. Vadinasi, valstybė remia. Jeigu valstybė remia teroristines grupuotes, tai gali kaip nori vadinti, bet tikrai yra kažkas netvarkoje“, – TV3 laidoje „Savaitės komentarai“ sekmadienio vakarą sakė L.Linkevičius.

Tankų universalinėje parduotuvėje nenusipirksi, - sakė L.Linkevičius.

Jis pabrėžė, kad Rusija yra Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos nuolatinė narė, todėl turi remti taiką, o ne kurstyti karą.

„Ji ne vienintelė (D.Grybauskaitė – 15min.lt) apie tai kalba. Ir kanclerė (Angela Merkel – 15min.lt) vis aštriau ir aštriau pasisako, irgi matyt trūksta kantrybė.  Britų premjeras Davidas Cameronas irgi yra sulyginęs su nacistiniu režimu visa tai, kas vyksta. Galime lenktyniauti, kas ką pasakė, bet žymiai svarbiau suvokti esmę. Esmė yra labai liūdna“, – sakė L.Linkevičius.

Rusijos reakcija į D.Grybauskaitės pareiškimą, užsienio reikalų ministro teigimu, rodo jų nervingumą.

„Jeigu jaustųsi ramiai, arba išvis nebūtų reakcijos, arba ji būtų solidesnė. Yra pataikyta į nervą. Tikrai labai nesmagu, kai kas nors įvardija tą tiesą“, – kalbėjo L.Linkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min