Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 25d. 09:11

Liudas Mažylis su TS-LKD dalyvaus rinkimuose į EP

Liudas Mažylis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Liudas Mažylis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija baigė formuoti abėcėlinį kandidatų į Europos Parlamentą sąrašą. Jame buvęs Kauno savivaldybės tarnybos narys, Vasario 16-osios aktą atradęs Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis.

„Šiandien su džiaugsmu pristatome mūsų bendruomenės narį, grįžtantį į bendruomenę“, – taip antradienį surengtoje spaudos konferencijoje Seime L.Mažylį pristatė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Tiesa, jis akcentavo, kad tai, jog kandidatų pristatymo spaudos konferencijoje dalyvauja L.Mažylis, dar nereiškia, kad jis ir bus sąrašo lyderis. Kas jis bus, balsavime nuspręs TS-LKD nariai.

G.Landsbergis nurodė, kad kandidatų į EP sąraše bus tik partijos nariai. Ir tik partijos nariai turės teisę balsuoti nuspręsdami, kas sąraše užims aukščiausias vietas. Tačiau kitų kandidatų pavardžių jis neįvardino.

„Tvirtai apsisprendžiu dalyvauti rinkimuose į Europos Parlamentą Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąraše. Manau, kad yra pats laikas įnešti naujumo ir šviežumo“, – antradienį per spaudos konferenciją Seime pareiškė pats L.Mažylis.

Konservatoriai pasisako už stiprią ir vieningą Europos Sąjungą.

Rinkimai į Europos Parlamentą vyks kitų metų gegužės 26 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie 15min