Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liūties nutrauktas festivalio „Daugirdas gyvai“ koncertas bus pakartotas liepą

Po liūties paskendęs Kaunas
15min.lt skaitytojo Beno nuotr. / Po liūties paskendęs Kaunas
Šaltinis: 15min
0
A A

Netikėta ir smarki liūtis tiesiogine žodžio prasme nuplovė festivalio „Daugirdas gyvai“ atidarymą. Ketvirtadienio vakarą Nemuno krantinėje, vasaros amfiteatre, koncertavę festivalio svečiai spėjo pagroti tik mažą programos dalį, kai prasidėjo liūtis ir renginį teko nutraukti.

Tačiau išgirsti dipolio idėjos suvienyto kvarteto „Kaunas – Vilnius“ pasirodymą kauniečiai galės vėliau: nuspręsta, kad šis koncertas toje pačioje vietoje bus pakartotas liepos 29-ąją.

Prasidėjus liūčiai ir pamačius, kad ji netruks pusvalandį, todėl renginį teks atšaukti, festivalio „Daugirdas gyvai“ organizatoriai juokavo, kad įvyko tas mistiškasis force majeure (neįveikiamos aplinkybės – aut. past.), todėl belieka tik apgailestauti.

„Diena buvo daug žadanti, vakaras – taip pat: švietė saulė, buvo karšta. Tačiau vos prasidėjus koncertui oro sąlygos ėmė blogėti, o vėliau tapo tokios, kad koncerto tęsti nebebuvo galima“, – sakė vienas iš festivalio „Daugirdas gyvai“ rengėjų, džiazo koncertų koordinatorius Julijus Griškevičius.

Pasak jo, tą vakarą vasaros amfiteatre koncertavęs tik šiemet susibūręs kvartetas „Kaunas – Vilnius“ , kurį sudaro šių dviejų miestų džiazo muzikantai, iki liūties spėjo pagroti vos trečdalį savo programos. Todėl dar tą patį vakarą buvo nuspręsta, kad jų koncertas bus pakartotas. Jame laukiami visi, įsigiję bilietus į birželio 3-osios vakarą vykusį koncertą. Tačiau bilietų ieškoti kviečiami ir tie, kas į atidarymą negalėjo ateiti.

„Gali būti, kad koncertui toks perkėlimas išeis į naudą: gal kažkas norėjo, bet negalėjo ateiti į koncertą birželio 3-ąją, o dabar turės progą iš anksto pasiplanuoti ir liepos 29-ąją ateiti bei išgirsti šio kolektyvo atliekamą džiazą“, – pastebėjo J.Griškevičius.

Kvartete „Kaunas – Vilnius“ kauniečius atstovauja perkusininkas Arvydas Joffe ir pianistas Arnas Mikalkėnas, vilniečius – saksofonistas Vytautas Labutis bei kontrabosistas Eugenijus Kanevičius.

Organizatoriai dar nežino, ar liepos 29-osios koncerte bus galima išgirsti tik šį kolektyvą, ar dalyvaus ir kiti muzikantai. Preliminarioje festivalio programoje buvo skelta, kad tą vakarą „Daugirdas gyvai“ publikai koncertuos bliuzo virtuozas Marco Mendoza (JAV).

Priminsime, kad ketvirtadienį Kaune praūžusi liūtis pridarė bėdų įvairiose miesto vietose ir pakaunėje gyvenantiems žmonėms. Nuo smarkaus lietaus nukentėjo ir vienas prekybos centras.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min