15min be reklamos
2016 08 10, 11:17

Londone didvyriu tapo lietuvis – gelbėdamas kitus iš gaisro žuvo pats

28-erių Tomas Ceidukas Londone laikomas didvyriu, jis žuvo darbo vietoje, gelbėdamas kitus. Jis po sunkaus apdegimo per gaisrą lietuvių naktiniame klube buvo sraigtasparniu nugabentas į ligoninę, tačiau neišgyveno.
Tomas Ceidukas
Tomas Ceidukas / Facebook.com
Temos: 1 Londonas

Žuvusiojo draugai tikino, kad smarkiai degęs lietuviams priklausantis klubas STUDIO 338 buvo vieta, kurią T.Ceidukas labai mėgo. Naktiniame klube dirbęs jaunas lietuvis, kilus gaisrui, bandė išlaisvinti liepsnų įkalintus žmones.

Šie žmonės sugebėjo pasprukti iš liepsnų apimto klubo. Tačiau T.Ceidukui šis įvykis baigėsi tragiškai. Smarkiai apdegęs jis buvo išgabentas į ligoninę, ir po dviejų dienų, praleistų šioje gydymo įstaigoje, mirė.

Prieš keletą metų į Londoną gyventi atvykęs T.Ceidukas dirbo muzikiniuose renginiuose, jam šis darbas labai patiko. Pranešime spaudai klubo vadovybė rašė, kad Tomas buvo kovotojas: „Tomas kovojo tiek ilgai, kiek sugebėjo, atsižvelgiant į jo nudegimus. Jis buvo stiprus kaip ąžuolas, bet net jam to buvo per daug“.

Jis buvo stiprus, kaip ąžuolas, bet net jam to buvo per daug.

Kolegos, kalbėdami apie atostogas su lietuviu Ibizoje, prisiminė: „Jis buvo laimingiausias vaikinas saloje. Jis galėjo visą laiką praleisti naktiniame klube, bet vietoje to prižiūrėjo vaikus, padėjo ruošti maistą. Jis buvo toks tyras ir gražus, jis buvo įkvėpimas mums visiems – sunkiai dirbantis, bet visada laimingas ir niekad nesiskundžiantis. Negalime patikėti, kad praradome jį būtent taip“.

Lietuvio draugė Greta portalui Standard.co.uk teigė: „Jis visada padėdavo, buvo iš tų vaikinų, kurie tikrai drąsūs“. Klubo STUDIO 338 lankytojai socialiniuose tinkluose išreiškė užuojautą ir pagarbą lietuviui.

„Savo paskutines akimirkas jis praleido gelbėdamas vietą, kurią mylėjo. Mes grįšime į klubą, padarysime tai dėl jo. Jis nebus pamirštas“, – klubo „Facebook“ paskyroje rašė Lara Vermont. „Ilsėkis ramybėje, vargše siela, atidavusi savo gyvybę, kad išgelbėtum kitus. Tegu Dievas palaimina tavo sielą“, – rašė kitas klubo lankytojas.

T.Ceidukas užaugo Kaune, o Londono klube pradėjo dirbti 2013-ųjų lapkritį. Lietuvį pažinoję žmonės teigė, kad jaunas vyras atvyko čia užsidirbti ir buvo labai geros širdies. Žuvusysis iš degančio pastato buvo ištrauktas ugniagesių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min